Zaređivanje homoseksualaca kao pastora-da ili ne?

Go down

Zaređivanje homoseksualaca kao pastora-da ili ne?

Postaj by hrvoje hrki on uto tra 10 2007, 12:03

liberalni protestantizam- najzapaženija je pojava u anglikanizmu, prakticira zaređivanje homoseksualaca kao pastora , i blagoslivlja njihove brakove
na homoseksualnost se gleda kao na nešto normalno , kao alternativni stil života, protivno ranijoj univerzalnoj kršćanskoj ( katoličkoj) Tradiciji.

kako gledate na to , da li je to po vama normalno i u skladu sa Biblijom ?
hrvoje hrki
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 1359
Registration date : 12.01.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Zaređivanje homoseksualaca kao pastora-da ili ne?

Postaj by dragan on uto tra 10 2007, 13:51

Pa stav Biblije prema homoseksualnosti je jasan, a to je da je to grijeh. No Isus je pobjedio grijeh i onome ko je svijestan svoje grešnosti i kaje se Krist nudi silu da pobijedi taj grijeh.

Siguran sam da na Novoj Zemlji neće biti homoseksualnosti, ali sam isto tako siguran da će biti bivših homoseksualaca.

Tako da mislim da po tome pitanju imamo otprilike isti stav, jedino mi se baš ne sviđa način na koji si postavio pitanje, pa na neki način izgleda kao da je homoseksualnost protestantski proizvod. Ako ti nije bila namjera da svojim pitanjem daješ takvu sliku, onda se unaprijed izvinjavam.
dragan
web - designer
web - designer

Broj postova : 336
Registration date : 29.03.2007

Korisnički profil http://www.adventisti.info

[Vrh] Go down

Postaj by hrvoje hrki on uto tra 10 2007, 15:23

dragan je napisao/la:Pa stav Biblije prema homoseksualnosti je jasan, a to je da je to grijeh. No Isus je pobjedio grijeh i onome ko je svijestan svoje grešnosti i kaje se Krist nudi silu da pobijedi taj grijeh.

Siguran sam da na Novoj Zemlji neće biti homoseksualnosti, ali sam isto tako siguran da će biti bivših homoseksualaca.

Tako da mislim da po tome pitanju imamo otprilike isti stav, jedino mi se baš ne sviđa način na koji si postavio pitanje, pa na neki način izgleda kao da je homoseksualnost protestantski proizvod. Ako ti nije bila namjera da svojim pitanjem daješ takvu sliku, onda se unaprijed izvinjavam.

ne brate, sve je o.k.
moje je pitanje kako gledaju pripadnici drugih ( neanglikanci) reformiranih zajednica ili sekta na ovu praksu kod nekih reform.zajednica
nisam spominjao da su homoseksualci proizvod reformiranih , nego da je ređenje pastora , proizvod nekih reformiranih
hrvoje hrki
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto tra 10 2007, 16:08

Hrki,u Bibliji je jasan stav,prema tim grijesima, i nema kompromisa,ali buduci da si poceo ovu temu,sigurno da znas,nesto malo i statistike,po denominacijama homoseksualnost,pa budi dobar pa nam napisi nesto.
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by hrvoje hrki on uto tra 10 2007, 16:31

Dina je napisao/la:Hrki,u Bibliji je jasan stav,prema tim grijesima, i nema kompromisa,ali buduci da si poceo ovu temu,sigurno da znas,nesto malo i statistike,po denominacijama homoseksualnost,pa budi dobar pa nam napisi nesto.

ne znam statistiku ništa više nego ti

pitanje teme je šta mislite o zaređivanju homoseksualaca Exclamation , a
ne homoseksualnost:lol!:
hrvoje hrki
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by dominik on sri tra 11 2007, 20:05

naravno da smo protiv zaredjivanja homoseksualaca, to sto ti anglikanci rade nije u redu, ali njima ce suditi Bog.

Ipak, zanimljivo da o homoseksualnom problemu svecenika pise katolik. Very Happy
dominik
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 871
Registration date : 08.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mila on sri tra 11 2007, 22:12

hrvoje hrki je napisao/la:liberalni protestantizam- najzapaženija je pojava u anglikanizmu
Pa to si ti ti tvoji koje si u temi ispred hvalio da sve više liče na Katoličku crkvu da su čak neki prihvatili i sakramente. Još sam si mislila ja napisati: od takvih gdje su pederi pastori ništa čudno nije, ali sam si mislila ajd neću biti baš toliko grubo iskrena, ali sam očito trebala reći jer si sad zato našao nešto da malo opet kopaš po protestantima.
Ma ti anglikanci su više katolici nego protestanti (po vjeri i ponašanju), no neka ti bude!
Zanimljiv si ti meni, ti samo znaš uzimat ono što ne valja da dokažeš kako ste vi kao dobri, a uopće nemaš ispravan stav da možeš prosuđivati sebe (mislim svoju crkvu). Samo kopaš negativno. I još jedna zanimljivost: da dođe jedan takav protestant na vaš katolički forum vi bi ga odmah banirali (iako ste puni sladunjavosti u riječima), no žalosno je kad netko ima tako drastično dvostruke standarde-on si sve može dozvoliti, a u drugima vidi samo zlo. A kad se tebe nešto pita: o vašem nemoralu, neobraćenosti, životu u grijesima onda na to ništa ne znaš odgovoriti ili dati svoje mišljenje. E Hrki, Hrki, jako me razočaravaš!

Mila
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Broj postova : 247
Registration date : 23.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by hrvoje hrki on čet tra 12 2007, 10:24

Mila je napisao/la:
hrvoje hrki je napisao/la:liberalni protestantizam- najzapaženija je pojava u anglikanizmu
Pa to si ti ti tvoji koje si u temi ispred hvalio da sve više liče na Katoličku crkvu da su čak neki prihvatili i sakramente. Još sam si mislila ja napisati: od takvih gdje su pederi pastori ništa čudno nije, ali sam si mislila ajd neću biti baš toliko grubo iskrena, ali sam očito trebala reći jer si sad zato našao nešto da malo opet kopaš po protestantima.
Ma ti anglikanci su više katolici nego protestanti (po vjeri i ponašanju), no neka ti bude!
Zanimljiv si ti meni, ti samo znaš uzimat ono što ne valja da dokažeš kako ste vi kao dobri, a uopće nemaš ispravan stav da možeš prosuđivati sebe (mislim svoju crkvu). Samo kopaš negativno. I još jedna zanimljivost: da dođe jedan takav protestant na vaš katolički forum vi bi ga odmah banirali (iako ste puni sladunjavosti u riječima), no žalosno je kad netko ima tako drastično dvostruke standarde-on si sve može dozvoliti, a u drugima vidi samo zlo. A kad se tebe nešto pita: o vašem nemoralu, neobraćenosti, životu u grijesima onda na to ništa ne znaš odgovoriti ili dati svoje mišljenje. E Hrki, Hrki, jako me razočaravaš!

odakle tebi spoznaja da smo mi katolici ( ili samo ja) nemoralan , neobraćen, pun grijeha, a eto , reformirani nisu
eto , opet generalizacija , koju predbacuješ drugima:heart:
hrvoje hrki
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mila on čet tra 12 2007, 11:10

hrvoje hrki je napisao/la:odakle tebi spoznaja da smo mi katolici ( ili samo ja) nemoralan , neobraćen, pun grijeha, a eto , reformirani nisu
eto , opet generalizacija , koju predbacuješ drugima:heart:
Zbog toga što živim na Marsu pa se javljam od tamo.
Pa zato što živim čitav život među katolicima pa vidim i znam!
Nisam to mislila na tebe, već na većinu vas. A ujedno znam puno protestantskih crkava u Hrv pa vidim razliku. Ajmo se sad malo praviti ludi. Nisi ništa odgovorio na vaše dvostruke standarde. Što misliš da mi odemo malo na vaš katolički forum pa otvorimo teme kakve ti otvaraš koliko bi prošlo vremena prije nego bi bili banirani i čitali komentare tipa: ''Ti napadaš naše svetinjeeeee! Joooj! Bla, bla''. Evo recimo ovako par tema: ''Što kažete na svećenike pedofile?'' (kao nevino tražimo odgovor, ne znamo jadni) zatim: ''Što kažete na vaše svećenike koji su kao u celibatu, a pola žena u selu je njihovo?'', zatim ''Što kažete na biskupe koji daju dječje doplatke vanbračnoj djeci svećenika?'' itd itd. I to sve, dragu Hrki nije tamo negdje u Engleskoj, već ovdje - nešto aktualnija tema od tvoje, zar ne?
Ja ne moram postaviti temu tamo da znam kako bi se brzo zatvorila. Nije meni problem što ti tu pišeš, Bože sačuvaj. Neka te, samo ti želim pokazati vaš dvostruki moral.

Mila
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Izrail on čet tra 12 2007, 11:18

Mila je napisao/la:
hrvoje hrki je napisao/la: Nisi ništa odgovorio na vaše dvostruke standarde. Što misliš da mi odemo malo na vaš katolički forum pa otvorimo teme kakve ti otvaraš koliko bi prošlo vremena prije nego bi bili banirani i čitali komentare tipa: ''Ti napadaš naše svetinjeeeee! Joooj! Bla, bla''. Evo recimo ovako par tema: ''Što kažete na svećenike pedofile?'' (kao nevino tražimo odgovor, ne znamo jadni) zatim: ''Što kažete na vaše svećenike koji su kao u celibatu, a pola žena u selu je njihovo?'', zatim ''Što kažete na biskupe koji daju dječje doplatke vanbračnoj djeci svećenika?'' itd itd. I to sve, dragu Hrki nije tamo negdje u Engleskoj, već ovdje - nešto aktualnija tema od tvoje, zar ne?
Ja ne moram postaviti temu tamo da znam kako bi se brzo zatvorila. Nije meni problem što ti tu pišeš, Bože sačuvaj. Neka te, samo ti želim pokazati vaš dvostruki moral.

Zašto svoje frustracije ovde navodiš kao nešto za što bi mi trebali biti odgovorni?
Ja nisam a niti Hrki niti administratori ni moderatori niti na jednom katoličkom forumu pa ne snosimo odgovornost za postupanje prema tebi na nekom od njih.
Ja sam isto imao problema na nekima od njih zbog rigidnosti i teološke neukosti pojedinih od njih. Čak su po tome nadmašili nekatolike.
I zašto bi zbog njih ovdje morao šutjeti i ne braniti svojuvjeru?
study

Zadnja promjena: ; čet tra 12 2007, 12:04; ukupno mijenjano 1 put.
Izrail
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 2080
Registration date : 14.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mila on čet tra 12 2007, 11:31

Izrail je napisao/la:I zašto bi zbog njih ovdje morao šutjeti i ne braniti svojuvjeru?
study
Nisam na to mislila. Zato sam rekla Hrkiju: neka te. Ja nisam baba koja urla: diraš moje svetinjeee! Ti koji se tako deru najčešće su baš oni ti koji ih krše! Meni razgovor ne smeta.

-mali komenatar: braniti svoju vjeru za mene je braniti ono što vjeruješ da je istina (to je teologija), to ne znači braniti nešto što je krivo, nemoralno, licemjerno i sl. (grijesi ljudi), a kod katolika često ne vidim tu zdravu razliku kod obrane.

Mila
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by hrvoje hrki on čet tra 12 2007, 11:52

Mila je napisao/la:
Izrail je napisao/la:I zašto bi zbog njih ovdje morao šutjeti i ne braniti svojuvjeru?
study
Nisam na to mislila. Zato sam rekla Hrkiju: neka te. Ja nisam baba koja urla: diraš moje svetinjeee! Ti koji se tako deru najčešće su baš oni ti koji ih krše! Meni razgovor ne smeta.

-mali komenatar: braniti svoju vjeru za mene je braniti ono što vjeruješ da je istina (to je teologija), to ne znači braniti nešto što je krivo, nemoralno, licemjerno i sl. (grijesi ljudi), a kod katolika često ne vidim tu zdravu razliku kod obrane.

draga Mila,

ne znam koliko si pratila razne teme, koliko vidim tek si od jučer malo aktivnija na temama
na masu njih neki su ljudi opet počeli sa jakim napadima , općenitim i konačnim, na KC , na papu , na apostolat , i sve drugo svojstveno KC i većinom ortodoksnoj

ja sam otvorio ove teme , kao što sam u uvodu rekao da se vidi bit kat.vjere i razlike sa reformiranima, znači , poslije općenitih i neargumentiranih napada na KC
ja sam iznio gledišta KC u komparaciji sa reformiranim , ti si se i još neki očitovali s čime se ne slažete po točkama

i ne vidim tu nikakvog problema
to , što se možda , kroz ove točke otkrivaju neke nelogičnosti , nedosljednosti , nepotpunosti u doktrinama i cjelokupnom pogledu na vjerski život kod reformiranih , to nije razlog , da ih ne napišem , te da neki koji su možda zalutali ili navabljeni na lijepe riječi i citate reformiranih , (kako mnogi pokušavaju otkriti Boga katolicima - kao da oni ne mogu dobiti prosvjetljenje bez pomoći reformiranih) uvide da uvijek imaju veću istinu i punini u KC , nego među 100-nama različitih i nekonzistentnih reform.sekti❤
hrvoje hrki
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mila on čet tra 12 2007, 12:03

hrvoje hrki je napisao/la:(kako mnogi pokušavaju otkriti Boga katolicima - kao da oni ne mogu dobiti prosvjetljenje bez pomoći reformiranih) uvide da uvijek imaju veću istinu i punini u KC , nego među 100-nama različitih i nekonzistentnih reform.sekti:heart:
Bog je svemoguć! I on se može objaviti katolicima i bez pomoći reformiranih kao što se i Pavlu objavio bez ičije pomoći ili evangelizacije. Ali to su izuzeci kad se Bog nekome tako objavljuje isto kao što su i izuzeci obraćeni katolici koji nisu unutar karizmatskog pokreta. Jedino kod katoličkih karizmatika imamo masovna obraćenja. To su gole činjenice, Hrki. Kao što je i gola činjenica da reformirani jesu imali velik utjecaj na to. To je povijesna činjenica! Ne možemo reći da smo branitelji punine istine, a da si ne možemo priznati minimum istine.
Druga stvar, bar meni iznimno bitna jest evo: recimo priznat ću da vi katolici (ilustracije radi, nije da u to vjerujem) imate puninu istine - ajd neka vam - imate. A što vam to vrijedi kad su vam crkve mrtve?! Meni je apsurdno i smiješno čuti kako katolici imaju puninu milosti, a od sve siiiilne milosti gdje su obraćenja? Mislim kod tradicionalnih. Pogledaj duhovno stanje crkava! O kakvoj milosti pričamo uopće, o kakvoj istini, o kakvoj punini Božjeg prisustva. A gdje su plodovi toga?!
I prestani već jednom braću koja imaju te plodove nazivati sektom! Ako je netko u Kristu onda nije sektaš. Nemoj mi dolaziti sad s forama da sektaš znači odvojen i sl., vrlo se dobro zna što se misli pod sekta u hrv. govornom jeziku. Jel i pravoslavce onda nazivaš sektom? I oni su isto odvojeni (po vama) od jedine prave, svete, apostolske crkve katoličke.

Mila
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ararat on čet svi 24 2007, 22:54

eto jednog homoseksualca - opet svi milse sta ovi pederi hoce hahahahahaha.
ne vidim prepreku tome, jer homoseksualnost je grijeh kao i laganje, kradja a toga ima dosta medju svecenstvom, pa se opet smiju zarediti.kakve to veze ima s tim da li su dobri svecenici?

ararat
početnik
početnik

Broj postova : 76
Registration date : 19.05.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mila on pet svi 25 2007, 00:45

ararat je napisao/la:eto jednog homoseksualca
Gdje?
Tko?
Ti?

Mila
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ararat on pet svi 25 2007, 09:46

ima ti nas posvuda hahahaha.ne brini ne silujemo ne grizemo...vjeruj mi u zivotu nas susreces na svakom koraku mozda ti je zubar, lijecnik, postar gay...vidim ne pratis bas postove o homoseksualnosti - krv se tamo prolijeva hahahaa ( pod moral i etika ) pa reci i ti koju.
nisam svecenik...samo komentiram:lol:

ararat
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mila on pet svi 25 2007, 11:46

ararat je napisao/la:ima ti nas posvuda hahahaha.ne brini ne silujemo ne grizemo...vjeruj mi u zivotu nas susreces na svakom koraku mozda ti je zubar, lijecnik, postar gay...vidim ne pratis bas postove o homoseksualnosti - krv se tamo prolijeva hahahaa ( pod moral i etika ) pa reci i ti koju.
nisam svecenik...samo komentiram:lol:
Osobno nemam ništa protiv tih ljudi.
Mislila sam da se šališ. Priznati da si homosexualac velika je hrabrost. Još mi je teško vjerovati da se ne šališ. Baš zbog toga što ljudi na njih krivo gledaju. Što se tiče zaređivanja istih mislim da osoba treba biti što čišća i ispravnija po standardima Božje riječi da bi bila zaređena. Slažem se s tobom da biti gay ne znači biti loš čovjek. I ja smatram da su daleko gori oni koji kradu, lažu itd. Biti homosexualac stvar je sexualnosti, biti lažov, prevarant i sl. stvar je pokvarenosti. Kad bih ja birala s kim bih se družila i izlazila na kave između gay-a i lažovai njima sličnih izabrala bih gaya. No za biti pastor/svećenik trebaju još neke karakteristike koje Bog traži, a ja ne tražim u biranju društva. To je isto kao ako želiš biti doktor trebaš imati medicinski fax. Možda je onaj poljoprivrednik bolji čovjek i draži ti friend, ali ti bez obzira na određene kvalitete ne možeš obavljati taj posao jer nemaš tu diplomu, to znanje. Bog kao ''poslodavac'' isto bira koga će uposliti i on kao zakonodavac može reći što jest, a što nije kršenje njegova zakona odn. što je grijeh. Jedino je kod Boga to super da on kad nešto traži on ti da i mogućnost da to izvršiš. Pa kad Bog kaže da je homosexualnost grijeh on te ne ostavlja u tome, već ti daje mogućnost da se promijeniš. Tako homosexualac može postati heterosexualac ako tu svoju sklonost preda Bogu da ga promijeni. Znam da je to moguće jer sam čula za takva svjedočanstva. Ne bih mogla vjerovati u pravednog Boga koji bi nekog osudio ako je ta osoba genetski takva bez mogućnosti promjene. Onda Bog ne bi bio fer. Dakle, nije stvar tko je bolji čovjek, već je stvar grijeha.

Mila
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ararat on pet svi 25 2007, 11:49

da budem jasan - da ja sam homosesualac, peder gay kako vec zelis...
zanima me po cemu bi bilo zabranjeno nekome tko je gay biti svecenik?kakvih moralnih odpadaka ima medju svecenstvom - ovo mi se definitivno ne cini najgorim, ako netko to vec smatra jako groznim.za mene je gore licemjerje celibata i drugi primjeri kao sto je vec navedeno u postovima pod ovom temom.
ironican problem RKC jest homoseksualnost - veliki broj svecenika u celibatu i u izolaciji i apstinenciji kako kaze psihologija a osobno znam takve primjere postaje homoseksualna.
mozda se RKC tako zucno i bori protiv nje, a gle ironije - cvate bas u njenim redovima.

ararat
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ararat on pet svi 25 2007, 11:52

mila sestro lako je to priznati na forumu iza ekrana.u zivotu jos nisam uspio, ako pogledas pod temu homoseksualnost dobiti ces siru sliku Smile

ararat
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mila on pet svi 25 2007, 11:57

ararat je napisao/la:mila sestro lako je to priznati na forumu iza ekrana.u zivotu jos nisam uspio, ako pogledas pod temu homoseksualnost dobiti ces siru sliku Smile
Da. Znam...
Žao mi je ako se ljudi prema tebi loše ponašaju. Nikad nisam shvatila osobe koje su sprdale homosexualce ili muškarce koju su svoju ''muškost'' dokazivali da idu istući ''pederčinu''. Pročitat ću što piše pod temom homosexualnost kad se vratim doma, sad idem na kupanje s prijateljicom. Slažem se s tobom da je celibat veliko licemjerje, odn. velika teološka zabluda koja je u praksi prešla u licemjerje i razne izopačenosti...
No o homosexualnosti neki drugi put.
Drži se!

Mila
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ararat on pet svi 25 2007, 12:07

veselim se nasem dijalogu.
ma stav prema nama od takvih spada u jednostavnu psihologiju.ipak je homoseksualnost ne prokreativana i zato se svima gadi...tj svima vama hahahaha Very Happy
ali sve ja to shavam.do pisanja

ararat
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ILIJA on pon srp 02 2007, 14:54

Svaki homoseksualac se moze zarediti kao svecenik Sodome i Gomore slobodno! No neka prihvati i sudbinu koja je zadesila te stanovnike.
Ili neka se pokaje i sa molitvom i kajanjem neka trazi oprostaj od Boga.
Homoseksualnost je grijeh,a grijeh vodi k smrti...
Oni koji se javljaju na forumu i govore o svom grijehu kao necem normalnom samo pokazuju koliko je ljudskom bicu stalo da pravda svoje zlo, a po slastima svoje izopacenosti.
ILIJA
senior
senior

Broj postova : 696
Registration date : 26.06.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by ILIJA on pon srp 02 2007, 15:08

ararat je napisao/la:da budem jasan - da ja sam homosesualac, peder gay kako vec zelis...
zanima me po cemu bi bilo zabranjeno nekome tko je gay biti svecenik?kakvih moralnih odpadaka ima medju svecenstvom - ovo mi se definitivno ne cini najgorim, ako netko to vec smatra jako groznim.za mene je gore licemjerje celibata i drugi primjeri kao sto je vec navedeno u postovima pod ovom temom.
ironican problem RKC jest homoseksualnost - veliki broj svecenika u celibatu i u izolaciji i apstinenciji kako kaze psihologija a osobno znam takve primjere postaje homoseksualna.
mozda se RKC tako zucno i bori protiv nje, a gle ironije - cvate bas u njenim redovima.

To sto cvate u njihovim ili nekim drugim redovima je grijeh pred Bogom,a grijeh vodi u smrt vijecnu.To da li je nesto jos gori grijeh ne opravdava onaj po ljudskoj logici manje gori, RKC ce takodje od Boga primiti svoju placu no da li si ti spreman da se rugas Bogu tako sto ces iako u grjehu sebe predstavljati kao onoga koji sljedi Hristov put?
Potrazi pomoc Bozje Rijeci kako bi se izbavio.Svoj um i srce predaj Bogu i pokaj se za svoje grijehe.

"Pomorite dakle ude svoje koji su na zemlji: kurvarstvo, nečistotu, slast, zlu želju i lakomstvo, koje je idolopoklonstvo;
6 Za koje ide gnev Božji na sinove protivljenja;
7 U kojima i vi nekada hođaste kad živeste među njima.
8 A sad odbacite i vi to sve: gnev, ljutinu, pakost, huljenje, sramotne reči iz usta svojih.
9 Ne lažite jedan na drugog; svucite starog čoveka s delima njegovim,
10 I obucite novog, koje se obnavlja za poznanje po obličju Onog koji ga je sazdao:"Kolosanima 3 glava

ILIJA
senior
senior

Broj postova : 696
Registration date : 26.06.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Stella Shine on sub pro 25 2010, 13:25

Slažem se s tobom da biti gay ne znači biti loš čovjek. I ja smatram da su daleko gori oni koji kradu, lažu itd.

Pa da i ja mislim.
Krasti i lagati nije po Bogu,a ljubav je.
Zezam se Very Happy
Naravno da nemogu biti pastori,al nemogu biti ni lopovi !
Stella Shine
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 15
Registration date : 25.12.2010

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics