Borongajci

Stranica 4 / 4. Previous  1, 2, 3, 4

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Borongajci

Postaj by Izrail on čet svi 17 2007, 15:51

Dina je napisao/la:Verojatno,da stariji,nisu aktivni korisnici interneta.

Ja sam Krizostoma shvatio da su svi mladi i da starih nema.
king

Izrail
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 2080
Registration date : 14.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by flower on pon oľu 16 2009, 18:28

Evo ja sam nova ovdje i iznenadila me ova tema.
Ja sam "borongajka" pa me slobodno pitajte sto god zelite, rado cu vam odgovoriti!

flower
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 22
Registration date : 15.03.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by καιros on pon oľu 16 2009, 18:35

Da li vi kao zajednica imate izgrađen neki doktrinarni sustav...vidim da si pisala da je subota dan koji se treba svetkovati...da li neko od vas vjeruje da je nedelja taj dan ili da nije važno koji je to dan...svi su dani isti...i zanima me što misliš o stanju mrtvih....vjeruješ li u život odmah nakon smrti ili da je smrt san sve do uskrsnuća tijela kad Krist dođe ponovo...zasad toliko...

καιros
Admin
Admin

Broj postova : 1666
Registration date : 21.11.2006

Korisnički profil http:// http://krscanski.motionsforum.com/

[Vrh] Go down

Postaj by flower on pon oľu 16 2009, 20:48

Pa mi kao zajednica zivimo po Bibliji, dakle prema Bozjoj Rijeci, tako da se drzimo toga da svetkujemo subotu.
O stanju mrtvih - ja vjerujem da kad covjek umre da mu se tijelo raspadne a da dusa spava sve do uskrsnuca tijela kad Isus ponovo dodje.
"Tada ce se PROBUDITI mnogi koji snivaju u prahu zemljinu, jedni za vjecni zivot, drugi za sramotu, za vjecnu gadost" - Daniel 12:2

flower
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by amos on pon oľu 16 2009, 21:42

Hej flower, kako mogu doci do vaseg slavljenja, dali ima negde na netu da se skine?Jel si ti iz Borongajaca iz Zagreba?

Neka se ime Isus proslavi kroz Njegovu crkvu , kroz one koji su spremni da se odreknu svega radi Njegovog imena.

amos
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 969
Registration date : 12.11.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by amos on pon oľu 16 2009, 22:01

amos je napisao/la:Hej flower, kako mogu doci do vaseg slavljenja, dali ima negde na netu da se skine?Jel si ti iz Borongajaca iz Zagreba?

Neka se ime Isus proslavi kroz Njegovu crkvu , kroz one koji su spremni da se odreknu svega radi Njegovog imena.
Blah sada pricitao da je iz Zagreba i stidim se sto nisam ranije proverio, ali nemari interesuje me gde bih mogao da nabavim slavljenje iz Borongajaca?Imao sam priliku u reto centru Zagreb da cujem neke, i voleo da imam nesto od toga.I cuo sve dobro o zajednici Borongajaca.
Neka se ime Isus proslavi kroz Njegovu crkvu , kroz one koji su spremni da se odreknu svega radi Njegovog imena

amos
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by flower on pon oľu 16 2009, 23:55

hmm..imam ti ja snimljeno neka slavljenja...nesto mi je na cd-u, nesto na compu....mogu ti mailom neke poslati ako hoces?

flower
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by amos on uto oľu 17 2009, 00:21

flower je napisao/la:hmm..imam ti ja snimljeno neka slavljenja...nesto mi je na cd-u, nesto na compu....mogu ti mailom neke poslati ako hoces?

Da, ako ti nije preveliki problem.Poslacu ti moj mail preko pp,ok?To bi bilo super, samo znas oduzece ti to dosta vremena da mi saljes mailom.Ako ti se ucini previse nezgodno ti mi javi, pa mozda neki drugi nacin osmislimo, recimo narezes na jedan dvd i posaljes mi i ja platim postarinu pouzecem.Samo predlazem, ako ti je to ok.Ali da neduzim preko teme poslacu ti pp.

amos
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by stranac on uto oľu 17 2009, 22:27

Pozdrav Flower!

Možeš li mi reći, kakvo je učenje vašeg straješinstva u vezi odnosa čiste i nečiste hrane. Zastupa li vaša zajednica stav da je za vjernike Novog saveza duhovno progresivnije da se pridržavaju prehrambenih zapovjedi iz Zakona, ili smatrate da je prehrana vjernika u Novom savezu regulirana Pavlovim naputcima iz poslanica?

Možda nisam upoznat, ali čini mi se da ne postoji stranica vaše zajednice na kojoj bi bilo transparentno predstavljeno vaše temeljno vjerovanje, pa bih htio ovako iz prve ruke čuti vaš stav glede ovog pitanja. Za subotu i stanje mrtvih si već napisala.

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

želim ti Božji blagoslov

stranac
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Broj postova : 280
Registration date : 17.03.2009

Korisnički profil http://www.rijec-istine.com

[Vrh] Go down

Postaj by flower on uto oľu 17 2009, 22:44

Pa, sto se tice ciste i neciste hrane nekako se drzimo kao sto ti kazes naputcima Pavlovih poslanica. Ja osobno, se nekako sto se tih stvari tice drzim stiha Kolosanima 2:16 - 23 i 3:1-4.
Da, nemamo internetsku stranicu ali recimo mozes pogledati tj. procitati Dobre vijesti na netu ako do sada jos nisi jer taj casopis uglavnom pisu ljudi "Borongajci". Smile
Lijepi pozdrav i naravno Bozji blagoslov!
p.s - slobodno pitaj sto te jos zanima....

flower
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by stranac on sri oľu 18 2009, 17:16

hvala na odgovoru

čitam Dobre vijesti od prvog broja, zgodno osmišljeno. to je više evangelizacijska novina, da ljude potakne na razmišljanje i traženje spasenja po vjeri u Gospodina Isusa Krista.

ako može još jedno pitanje (zato bi stranica bila dobra stvar, da se temeljne stvari mogu brzo saznati): kako gledate na Božju objavu, vjerujete li da se Bog objavio u osobama Oca, Sina i Svetog Duha, ili da je riječ o tri manifestacije, ili dr.

stranac
aktivan korisnik
aktivan korisnik

[Vrh] Go down

Postaj by flower on sri oľu 18 2009, 18:18

Vjerujem da se Bog objavio u osobama Oca, Sina i Svetog Duha. Mislim, tako naucava Bozja rijec.

flower
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by stranac on sri oľu 18 2009, 18:41

htio sam čuti tvoje mišljenje, zato što sam naišao na komentar forumašice Njegova (predstavila se kao borongajka) od 11. svibnja 2007 na temi trojstvo, gdje je ustvrdila da ne postoji nikakvo trojstvo.

stranac
aktivan korisnik
aktivan korisnik

[Vrh] Go down

Postaj by flower on sri oľu 18 2009, 20:00

Da, ja smatram da je to sve jedna Osoba!
Znaci vjerujem da postoiji Otac, Sin i Duh Sveti ali kao jedna Osoba!

flower
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by resilina on uto ruj 01 2009, 22:18

Evo ja sam iz zajednice na Borongaju. U zajednici sam nešto više od 1 godine. Hvala Bogu da postoji. Pitajte. Koliko ću znati pokušati ču Vam odgovoriti. Samo Vas jedno molim, bez nekih ljutnji i vrijeđanja. To nije po Božjoj volji i ne želim se upuštati u takve rasprave. Budite blagoslovljeni.

resilina
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 27
Registration date : 30.08.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by bogec on pon lis 11 2010, 23:56

Feba je napisao/la:
Izrail je napisao/la:Lijepo se vi napričaste o svemu osim o temi ovdje.Wink

Informacije iz druge ruke niad nisu dovoljno pouzdane. Zašto ne odeš na njihov sastanak i vidiš sam?

Bio sam ja i razočarao se.

bogec
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 25
Registration date : 11.10.2010

Korisnički profil http://aurora-aurea.blog.hr/]

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 17:32

Sponsored content

[Vrh] Go down