Borongajci

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: Borongajci

Postaj by dominik on uto svi 08 2007, 23:03

Izrail je napisao/la:Ma nemam vremena.
No ti toliko znaš o njima kako vidim i radiš ko vodič pa bi mogao malo dati koji dojam ili nešto o njima napisati. study

ajde, ajde, neces propasti zbog jedne subotnje veceri Wink a mogao bi mnogo toga nauciti. ja ne zelim o njima mnogo pricati, tko ih zeli upoznati, neka razgovara s njima, ja sam stojim uz to da daju dobro svjedocanstvo.

Ja ne reklamiram zajednice ili ljude, ja reklamiram i najvise volim pricati o Isusu Kristu! I love you

dominik
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 871
Registration date : 08.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto svi 08 2007, 23:50

dominik je napisao/la:
Izrail je napisao/la:Ma nemam vremena.
No ti toliko znaš o njima kako vidim i radiš ko vodič pa bi mogao malo dati koji dojam ili nešto o njima napisati. study

ajde, ajde, neces propasti zbog jedne subotnje veceri Wink a mogao bi mnogo toga nauciti. ja ne zelim o njima mnogo pricati, tko ih zeli upoznati, neka razgovara s njima, ja sam stojim uz to da daju dobro svjedocanstvo.

Ja ne reklamiram zajednice ili ljude, ja reklamiram i najvise volim pricati o Isusu Kristu! I love you
Dominik,evo molim te daj nam nekoga od borongajaca dovedi na forum,nek se ljudi predstave,Izrael, je i u meni izazvao zelju za upoznavanjem tih ljudi,ja tebi vjerujem Dominice da su dobri ljudi.obred obred

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by dominik on sri svi 09 2007, 00:00

pa tada dodji sa mnom jednom do njih pa ih upoznaj :)

a ne znam ih dovoljno da bi sada nekog nagovarao da ovdje objasnjava tko i sto jest. mozda jednog brata poznajem dovoljno, ali on ima internet samo na poslu a nije korektno da krade vrijeme i promet poslodavcu.

dominik
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Izrail on sri svi 09 2007, 07:58

Euro je napisao/la:
Nestanka svojih predrasuda i doživljaja osobnog iskustva ! Rolling Eyes
Vidiš da tamo na nekom topicu traži znanstvene radove od Dine i Abrahama, a kada mu ponudiš informacije iz prve ruke onda se počinje izmotavati. Za njega i dalje vrijedi - Sveta je Crkva Katolička !!!
Drugim riječima što nije Sveto tj. Katoličko to je od đavla !

Evo nema ljepše stvari nego kad te europejac nosa a ti jašeš i pjevaš "điha điha četri noge..."
Pa čovječe ostavi me na miru nisam tema ja nego Borongajci.

U subotu imam jako dragu misu gdje se okupljamo i blagujemo kao prva Crkva.
Stoga ne želim ići nikamo subotom a podržaam Dinin prijedlog.

Izrail
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 2080
Registration date : 14.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by dominik on sri svi 09 2007, 14:22

ajde izraile to je subotom navecer...okupljate li se vi navecer?

dominik
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Izrail on sri svi 09 2007, 14:30

dominik je napisao/la:ajde izraile to je subotom navecer...okupljate li se vi navecer?

Pa da večernja Euharistija i vrijedi za nedjelju.

Izrail
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sri svi 09 2007, 18:18

Izrail je napisao/la:
dominik je napisao/la:ajde izraile to je subotom navecer...okupljate li se vi navecer?

Pa da večernja Euharistija i vrijedi za nedjelju.
Kak ne kuzis Dominik,Izrael polako prelazi u subotare katolike,e to sam se salila,sunny A sad nesto ozbiljno ,u ocekivanju sam jednog od borongajaca,potrudila sam se da se netko, pojavi i konacno nam sam predstavi svoju vjeru,evo buduci da nista ne znam o toj grupi poboznih ljudi,ja ih srdacno ocekujem i pozdravljam.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Izrail on čet svi 10 2007, 08:29

Podržavam Dinu u tome.

Izrail
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by NJEGOVA on čet svi 10 2007, 10:39

DRAGI PRIJATELJI UKOLIKO ZELITE DOBRODOSLI STE U OVU SUBOTU U 18H, KRAJ GAP KLUBA.SASTANAK JE OTVOREN ZA SVAKOG...
GOSPODIN NEKA SE PROSLAVI

NJEGOVA
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 15
Registration date : 10.05.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by NJEGOVA on čet svi 10 2007, 10:46

IZRAil takodjer si dobrodosao,buduci nisi mogao prosle subote evo prilike da dodjes i vidis...Yeshua je dobar

NJEGOVA
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Izrail on čet svi 10 2007, 12:23

NJEGOVA je napisao/la:DRAGI PRIJATELJI UKOLIKO ZELITE DOBRODOSLI STE U OVU SUBOTU U 18H, KRAJ GAP KLUBA.SASTANAK JE OTVOREN ZA SVAKOG...
GOSPODIN NEKA SE PROSLAVI

Ma ne moraš vikati (pisati velikim slovima)

Hvala na pozivu ali kako rekoh u subotu navečer Euharistija.
Radije idam sresti Boga nego nekog glasnika.
Ako si ti pripadnica Borongajaca napiši nam nešto o njima.
Pozdrav

Izrail
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by NJEGOVA on čet svi 10 2007, 14:04

a Izrael Boga mozes sresti i u svojoj sobi,za to ne trebas ici nigdje... a sto se tice sastanka,Isus je bio medju ljudima,a vrlo malo u hramu, moglo ga se sresti medju gresnicima i preljubnicima i pijanicama, medju obicnim pukom...to u gapu..to ti je samo obican puk onih koji slijede Prijatelja gresnika i ljube Ga.
Oprosti na velikim slovima,nisam znala da je to vikanje

NJEGOVA
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet svi 10 2007, 15:22

NJEGOVA je napisao/la:a Izrael Boga mozes sresti i u svojoj sobi,za to ne trebas ici nigdje... a sto se tice sastanka,Isus je bio medju ljudima,a vrlo malo u hramu, moglo ga se sresti medju gresnicima i preljubnicima i pijanicama, medju obicnim pukom...to u gapu..to ti je samo obican puk onih koji slijede Prijatelja gresnika i ljube Ga.
Oprosti na velikim slovima,nisam znala da je to vikanje
E, ovako da Izrel,nebude privilegiran,i samo on pozvan na sastanak,ja predlazem NJEGOVA da nam ti polako pocnes pricati ,o vjerovanjima Borongajaca,mozes poceti otkud te volja,tako cemo i mi ostali na plavoj planeti,saznati nesto vise-hvala ti sto ces to napraviti.obred obred

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by dominik on čet svi 10 2007, 23:45

opa, netko je doveo borongajku... Smile

dominik
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet svi 11 2007, 00:07

dominik je napisao/la:opa, netko je doveo borongajku... Smile
Mi smo dugo cekali ,na tebe Dominice,a nadam se da ce doci i jedan ili dva, borongajca.flower Dobrodosli.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by dominik on pet svi 11 2007, 00:14

mogli ste zakljuciti da ne zelim dovesti borongajce ovdje.

mislim da su to predobri ljudi i da im je vrijeme predragocjeno da bi ga trosili ovdje.

dominik
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet svi 11 2007, 00:31

dominik je napisao/la:mogli ste zakljuciti da ne zelim dovesti borongajce ovdje.

mislim da su to predobri ljudi i da im je vrijeme predragocjeno da bi ga trosili ovdje.
Ma nismo mi tako losi,ali zasto da nagadjamo o njihovoj vjeri kad nam mogu sami sve reci,i to je posteno,ja mislim,ja nisam niti sumnjala u njihovu dobrotu,ali nemam prilike posjetiti ih.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by NJEGOVA on pet svi 11 2007, 12:19

dragi prijatelji borongajci nisu vazni, oni su samo sluge i braca i sestre velikoga Kralja, zacetnika i zavrsitelja nase vjere,Ljubljenoga.On je svijetlo i istina,jedini put, ljubav Oceva za nas. Kada covjek pogleda u Njega sve drugo tako brzo izblijedi i postaje nebitno, osim Kraljevstva i Njegova Kralja.Ogranicavati se na pojedine Bozje sluge ili grupe znacilo bi Kraljevstvo svesti na Crkvu, sto nikako nije istina.Samo je jedan vazan, samo On donosi zivot, sam On je sama Ljubav ocitovana u tijelu,prvo svome, a zatim i svom duhovnom tijelu(crkvi).Prepoznat ce nas po...
U subotu u 18 je sastanak u gapu, svi ste pozvani
ljubi vas seka

NJEGOVA
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by talmidim on pet svi 11 2007, 12:58

Od kad sam upoznala Isusa i povjerovala da je Njegova rijec istina znala sam da je moguc taj zivot - takav kakav citam na stranicama Biblije. Mastala sam o takvom zajednistvu, o istini, ljubavi, iskrenosti.... jednostavnosti..... i gdje je samo Isus vazan. moram priznat da je najblize tome ono sto je medju "borongajcima".... ja zelim Njega i ici cu gdje god se njemu daje prostora da se pokaze kakav je - makar u goste Smile

talmidim
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 7
Registration date : 11.05.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by talmidim on pet svi 11 2007, 13:15

ne znam bas odgovarati na poruke .... kao sto i pise ja sam apsolutni pocetniku u ovom cyber svijetu.
Odgovaram Dini ..... bez brige ja sam interdenominacijski sigurna. Samo da je Isus u sredistu svega.
nadam se da cemo se jos dopisivati u buducnosti. cheers Sva slava Isusu koji me spasio.

talmidim
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 7
Registration date : 11.05.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by dragomir on sri svi 16 2007, 15:59

Lepo ako su borongajci ovde mogli bi nam se predstaviti malo, o sebi svojoj, crkvi, ucenjima, iskustvima.

dragomir
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Izrail on čet svi 17 2007, 08:40

dragomir je napisao/la:Lepo ako su borongajci ovde mogli bi nam se predstaviti malo, o sebi svojoj, crkvi, ucenjima, iskustvima.

Ma možda smo mi nešto krivo razumjeli.
Mislim da ovdje nisu Borongajci nego ljudi koji posjećuju predavanja i bogoslužje Borongajaca.
Pa im se ne da propagirati ti zajednicu jer njoj ne pripadaju. A s druge strane misle dosta pozitivno o njima.
Mislim da je žalosno da takva lokalna zajednica nema neku web-stranicu u na kojoj bi se moglo o njima pročitati i vidjeti koja predavanja nude.
Eto to sam ja zaključio jer ne postoji valjan razlog zašto se ne predstave ako su na forumu.
Ne vjerujem da se stide ili boje svoje pripadnosti.

Izrail
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by καιros on čet svi 17 2007, 08:53

ja sam na prdavanjima Miroljuba Petrovića ugostio mnoge Borongajce...i dao sam jednom od njih link ovog foruma....sada da li će netko doći ili ne?....a uglavnom su to marljivi dečki...koji istražuju dosta...sa sobom uvijek imaju Sveto Pismo....većinom mlade osobe....srdačni...

καιros
Admin
Admin

Broj postova : 1666
Registration date : 21.11.2006

Korisnički profil http:// http://krscanski.motionsforum.com/

[Vrh] Go down

Postaj by Izrail on čet svi 17 2007, 09:03

Krizostom je napisao/la:ja sam na prdavanjima Miroljuba Petrovića ugostio mnoge Borongajce...i dao sam jednom od njih link ovog foruma....sada da li će netko doći ili ne?....a uglavnom su to marljivi dečki...koji istražuju dosta...sa sobom uvijek imaju Sveto Pismo....većinom mlade osobe....srdačni...

Pa di su im stariji?
Briga za starije je krucialna u kršćanstvu i vjerničkom životu. study

Izrail
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet svi 17 2007, 15:47

Izrail je napisao/la:
Krizostom je napisao/la:ja sam na prdavanjima Miroljuba Petrovića ugostio mnoge Borongajce...i dao sam jednom od njih link ovog foruma....sada da li će netko doći ili ne?....a uglavnom su to marljivi dečki...koji istražuju dosta...sa sobom uvijek imaju Sveto Pismo....većinom mlade osobe....srdačni...

Pa di su im stariji?
Briga za starije je krucialna u kršćanstvu i vjerničkom životu. study
Verojatno,da stariji,nisu aktivni korisnici interneta.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 23:10

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]