Sestre i braćo kršćani, protestanti, katolici i drugi...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Sestre i braćo kršćani, protestanti, katolici i drugi...

Postaj by Svjetlos on sri sij 24 2007, 00:39

Radujemo se da imamo protestanski forum, i svi ljudi dobre volje su dobro došli pisati na naš forum, družiti se i rasti u spoznaji Boga i Svetog Pisma.

Srdačan pozdrav svima. svirka

Od forumaša se traži ispravno ponašanje. Karakterne osobine koje krase kršćanina su nam poznate tako da mislim da neće biti problema.

Forum je ustrojen tako da slobodno otvarate topik na temu o kojoj želite pisati.

Ja sam vuk u janjećoj koži, pa znam prepoznati ukoliko netko pokuša ometati nekoga u pisanju, tada ću reagirati odlučno. rtmf

Ako primjetite nepravilnosti, obavjestite nas i mi ćemo uraditi što je potrebno.busi

Neka vam je slatko pisanje i čitanje! mudri

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Re: Sestre i braćo kršćani, protestanti, katolici i drugi...

Postaj by Gost on sri sij 24 2007, 12:27

Romala je napisao/la:Radujemo se da imamo protestanski forum, i svi ljudi dobre volje su dobro došli pisati na naš forum, družiti se i rasti u spoznaji Boga i Svetog Pisma.

Srdačan pozdrav svima. svirka

Od forumaša se traži ispravno ponašanje. Karakterne osobine koje krase kršćanina su nam poznate tako da mislim da neće biti problema.

Forum je ustrojen tako da slobodno otvarate topik na temu o kojoj želite pisati.

Ja sam vuk u janjećoj koži, pa znam prepoznati ukoliko netko pokuša ometati nekoga u pisanju, tada ću reagirati odlučno. rtmf

Ako primjetite nepravilnosti, obavjestite nas i mi ćemo uraditi što je potrebno.busi

Neka vam je slatko pisanje i čitanje! mudri
Što je danas protestantizam?
U Hrvatskoj - u protestantskim crkvama i kod vjernika u svakodnevnom životu?Neka svatko kaže za sebe i za "svoju" denominaciju.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Ruta on pon vel 05 2007, 20:45

Odrasla sam u komunistickoj porodici i pocetkom ovog rata napustila sam Sarajevo i otisla u Njemacku/Moj prvi susret sa Isusom je najljepse iskustvo u mom zivotu.Isla sam u baptisticku crkvu,ali kad sam dosla u Toronto pocela sam da idem u pentakostalnu crkvu i tu i ostajem jer mislim da su najblize Bozijoj istini i putu.

Ruta
poprilično aktivan korisnik
poprilično aktivan korisnik

Broj postova : 495
Registration date : 20.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 05:04

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics