Šta nam znače fotke i nikovi

Go down

Šta nam znače fotke i nikovi

Postaj by amos on pon pro 27 2010, 18:57

[quote="Dina"][quote="amos"]
Dina je napisao/la:
slap je napisao/la:
Evo jedan dobar site s odlicnim clancima. Nadam se da cete naci nesto korisno i za sebe. Preporucujem
Interesantno za jednu raspravu, samo bi prije bilo dobro znati što ti znači nick IHS.
Da u pravu si trebao bi nam lijepo IHS objasniti sto to znaci,a iskoristila bi priliku i neke druge zamoliti da nam objasne/ali ne ovdje /sto znace njihovi nikovi i koga pokazuju njihove fotke.
Evo ja ću prvi Smile

Moja fotka znači mene lično, dakle ja glavom i bradom , po imenu Sima Papić.
Moj nik je povezan sa mojim vremenom provedenim u ratu na Kosovu kada su me zvali mali miš.Naime ovde u Srbiji prikazivao crtani koji govori o Bendžaminu Frenklinu i koji je navodno sav svoj uspeh bio dužam malom mišu kojeg je nosio u šeširu, taj miš se zvao amos.Pošto sam bi jako sitan i stvarno sam ličio na miša, (pa isada pomalo ličim u liku) dobio sam šifrirano ime amos, dakle da se nebi znalo ko je bio tu i radio to i to, na radio talasima bi mene zvali amos. Stoga sam taj nik zadržao i na forumima, činjenica da sam naleteo u bibliji na proroka amosa mi je pričinila još veće zadovoljstvo.
Ukoliko neko želi da pogleda taj crtać može ga naći na :
https://www.youtube.com/watch?v=kIh6UwKabr0

Eto toliko od mene Smile
amos
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 969
Registration date : 12.11.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Šta nam znače fotke i nikovi

Postaj by IHS on pon pro 27 2010, 20:05

Ja sam Izirus, Horus, Set. Pozdrav svima. Toliko od mene.
IHS
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 30
Registration date : 17.12.2010

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by miskec4096 on uto pro 28 2010, 13:24

Moj avatar predstavlja gorući kalež, koji je inače oznaka unitarijansko-univerzaliatičkog pokreta.
Nick ima zanimljivu priču. Naime, kada sam se svojedobno upoznao s jednim prijateljem, on se u prvi mah nije mogao sjetiti kako se zovem (zovem se Krešimir, inače), i zazvao me Miško. Meni je malo smetao taj nadimak, jer je moja sestrična svojedobno bila udana za tipa kojemu je nadimak bio Miško, a kako svi ljetujemo u istom mjestu, to je izgledalo kao neka vrsta neugodne zafrkancije, pa sam preferirao da me se ne zove tako. No, kako to obično biva, ako vam nešto smeta, onda to obično samo još više bude povod za činjenje toga, pogotovo ako imate 13 godina - i tako sam ostao Miško, a s vremenom i sâm to prihvatio. Kada sam prvi puta otvarao mejl adresu, uzeo sam umanjenicu Miškec za nadimak, no slučaj je htio da već postoji netko s tim nickom. Potom sam odlučio dodati broj, ali da ne bude neki stereotipni, uzeo sam broj 4096, koji je kvadrat broja 64. Zašto baš taj broj - to je podsjećanje na moj prvi kalkulator, koji je na poleđini imao ispisane postupke kako se izvode razne operacije na njemu, pa je tako za primjer kvadriranja bilo napisano "4 x = = x =", što bi dalo rezultat 4096. Bilo mi je fora kako samo stiskanjem x i = od 4 dobijemo 4096 i zato mi je taj broj bio simpatičan.
Eto, nema nikakve mistike u tome. Very Happy
miskec4096
poprilično aktivan korisnik
poprilično aktivan korisnik

Broj postova : 579
Registration date : 17.10.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Monika Levinski on sri pro 29 2010, 13:43

Fotka moja,samo što imam kraću kosu pa nabavim bolju na netu Very Happy
Ime mi palo jer je bludno Very Happy
Ali ...
60 Ali ću se ja spomenuti zavjeta svojega s tobom u dane mladosti tvoje i sklopit ću s tobom vječan zavjet.

61 Tada ćeš se puna stida spomenuti putova svojih, kad ti uzmem tvoje starije i mlađe sestre i dadnem ti ih za kćeri, ali ne na temelju vjernosti zavjeta tvojega.

62 Jest, ja ću sklopiti svoj zavjet s tobom, i ti ćeš spoznati, da sam ja Gospod,

63 Da se puna stida spomeneš toga i ne otvoriš više usta svojih od stida, kad ti oprostim sve, što si učinila,", govori svemogući Gospod.
Monika Levinski
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 2
Registration date : 29.12.2010

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]