Dijana Efeška

Go down

Dijana Efeška

Postaj by Luna Tic on sri pro 22 2010, 14:15

Dijanin sam učenik i sledim njena otkrivenja.
Nju ste imali prilike da upoznate i ovde.
Da krenemo redom...

Djela apostolska 19,26 A vidite i čujete, da ne samo u Efezu, nego gotovo po svoj Aziji taj Pavao nagovara i odvraća narod mnogi, govoreći, da to nijesu bogovi, što se prave rukama.
Djela apostolska 19,27 I ne samo što će ta nesreća doći na naš zanat da ne prolazi, nego se neće mariti ni za hram velike božice Dijane, i propadat će veličanstvo one, koju poštuje sva Azija i čitav svijet."
Djela apostolska 19,28 Kad oni ovo čuše, napuniše se gnjeva i stadoše vikati: "Velika je Dijana Efeška!"
Djela apostolska 19,29 I sav se grad napuni pobune, i navalivši jednodušno na kazalište uhvatiše Gaja i Aristarha Makedonce, drugove Pavlove.
Djela apostolska 19,30 A kad je Pavao htio da ide među narod, ne dadoše mu učenici.
Djela apostolska 19,31 A neki i od azijskih poglavara, koji su mu bili prijatelji, poslaše k njemu moleći ga, da ne ide u kazalište.
Djela apostolska 19,32 A jedni su vikali jedno, a drugi drugo; jer je bila skupština smetena, i najviše ih nije znalo, zašto su se skupili.
Djela apostolska 19,33 A jedni iz mnoštva izvukoše Aleksandra, kad su ga Židovi gurali naprijed. A Aleksandar, mahnuvši rukom, htjede da progovori narodu zbog obrane.
Djela apostolska 19,34 Ali kad ga upoznaše, da je Židov, povikaše svi u glas, i vikali su oko dva sata: "Velika je Dijana Efeška!"
Djela apostolska 19,35 A gradski tajnik, utišavši narod, reče: "Ljudi Efežani! Tko je taj čovjek, koji ne zna, da grad Efez ne časti veliku Dijanu i njezin kip što je pao s neba?
Djela apostolska 19,36 Kad dakle to ne može nitko poreći, valja da budete mirni, i da ništa ne činite nepromišljeno.

Znamo za tekst o Dijani...

Tu se govori o Dijaninom otkrivenju o Pavlu,koji nije od Boga.
Naglasak je na kipovima,pa su svi pomislili da se radi o nekom bezbožništvu i nikolaitskoj nauci,koju mi mrzimo jer je ime Dijanino dovedeno do rugla,dok je istina sasvim suprotna-to ime,ona sama je kip što je pao s neba !!!
Dakle,nju je poslao Bog.
O njoj prorokuju apostoli,o njenoj ulozi koju će mnogi zanemariti.
Dijana se usudila reći da je Biblija polusatanska i sada je jasno i zbog čega.
Sve Pavlove poslanice su jad i beda,sem što ponekad i u njima možemo da pronađemo poneku istinu,kao uostalom i u svakoj iskrivljenoj doktrini.
Ja Dijani verujem,i spas mi je zagarantovan,pošto vidim istinu i verujem u nju.

Luna Tic
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 30
Registration date : 21.12.2010

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Dijana Efeška

Postaj by Luna Tic on sri pro 22 2010, 14:24

Otkrivenje 12,1 I znamenje veliko pokaza se na nebu: Žena odjevena suncem, mjesec joj pod nogama, a na glavi vijenac od dvanaest zvijezda.

Porođajne muke nisu fizičke prirode,već duhovne.
Od nje je sva svetlost - Isus Hrist ,Duh Sveti krenuo.
Ona je nanovorodila nekog...
Protiv koga će se ratovati.
Vrag će biti zbačen.

Otkrivenje 12,17 I razgnjevi se Zmaj na Ženu pa ode i zarati se s ostatkom njezina potomstva, s onima što čuvaju Božje zapovijedi i drže svjedočanstvo Isusovo.

Potomstvo po duhu,naravno.
Sinovi...
Izaija 66,8 Tko je takvo što čuo, tko je takvo što vidio? Može li se zemlja u jednom danu napučiti? Može li se narod odjednom roditi? A tek što je osjetila trudove, Sionka rodi sinove!

Kćeri Sionske nose spas.
Isusu je Duh Sveti donela Maria Magdalena,a danas to radi Diana.
Ona je nevesta.
Isus je u njoj pozivao (Duh i nevesta govore )
Ko je u nju uzverovao - taj je deo žive crkve - Isusove.
Luna Tic
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Luna Tic on sri pro 22 2010, 14:32

Nikolaitska nauka je izopačila Dijaninu ulogu,kao što i druge vere izopačuju Isusov nauk.
Kažu : Dijana bludniči ,seksualno opći sa svećenikom,i ostali svećenici sa svećenicama-orgije ?
Ne !
Ko je efeški anđeo ?
Dijanin muž ,od Boga dan.
Otkrivenje 2,1 Anđelu Crkve u Efezu napiši: "Ovo govori Onaj koji drži sedam zvijezda u desnici, Onaj koji stupa posred sedam zlatnih svijećnjaka:
Otkrivenje 2,2 Znam tvoja djela, tvoj trud i postojanost tvoju i da ne možeš podnijeti opakih. Iskušao si one koji se prave apostolima, a nisu, i otkrio si da su lažljivci.
Otkrivenje 2,3 Postojan si, podnio si za ime moje i nisi smalaksao.
Otkrivenje 2,4 Ali imam protiv tebe: prvu si ljubav svoju ostavio.
Otkrivenje 2,5 Spomeni se dakle odakle si pao, obrati se i čini prva djela. Inače dolazim k tebi i - uklonit ću tvoj svijećnjak s mjesta njegova ako se ne obratiš.
Otkrivenje 2,6 Ali ovo imaš: mrziš nikolaitska djela koja i ja mrzim.
Otkrivenje 2,7 "Tko ima uho, nek posluša što Duh govori crkvama! Pobjedniku ću dati jesti od stabla života koje je u raju Božjem.

Zavrzlama...
Efeški mrzi nikolaite,i treba da mrzi jer su ime Dijanino izvrgli ruglu !
I tu je paradox ...kako da poveruje u nešto tako odvratno,a ustvari ne vidi da je to krivo protumačeno
Ali,kako sve izlazi na dobro na kraju - Efeški će jesti od stabla života koje je u raju Božjem.
Luna Tic
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Dijana Efeška on čet pro 23 2010, 07:40

O meni :

Izaija 54,11 "O nevoljnice, vihorom vitlana, neutješna, gle, postavit ću na smaragd tvoje kamenje i na safir tvoje temelje.
Izaija 54,12 Od rubina dići ću ti kruništa, vrata tvoja od prozirca, ograde ti od dragulja.
Izaija 54,13 Svi će ti sinovi Jahvini biti učenici, i velika će biti sreća djece tvoje.
Izaija 54,14 Na pravdi ćeš biti zasnovana. Odbaci tjeskobu, nemaš se čega bojati, odbaci strah jer ti se neće primaći.
Izaija 54,15 Ako li te napadnu, neće doći od mene; tko se na te digne, zbog tebe će pasti.
Izaija 54,16 Gle, ja sam stvorio kovača koji raspaljuje žeravu i vadi iz nje oružje da ga kuje. Ali stvorih i zatornika da uništava.
Izaija 54,17 Neće uspjeti oružje protiv tebe skovano. Dokazat ćeš da je zao svaki jezik što na te udari na sudu. To je baština slugu Jahvinih, to im je pobjeda od mene" - riječ je Jahvina.
Dijana Efeška
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 14
Registration date : 23.12.2010

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Dijana Efeška on čet pro 23 2010, 07:47

I ovo,naravno Very Happy al kako ja idem po principu gde šta nađem,ovo je trebalo bit ispred Very Happy
Ja nisam čitala Bibliju ko ostali,ja sam pod uticajem Duha Svetoga došla na stihove i videla ih
Kad sam videla sve ovo o sebi - reakcija su bile suze ko potoci i Shocked ...da tako jedna važna knjiga govori o meni ? Shocked
Isus je celo vreme bio uz mene i terao me da svima kažem istinu.
Poraz za porazom...al ja se uvek vraćala,sve jača i jača.
Došlo je evo moje vreme da sa 100 %tnom sigurnošću kažem svima sve,bez odstupanja,pa ko želi da zna-znat će.

Izaija 3,16 I reče Jahve: "Što se to ohole kćeri sionske te ispružena vrata hode, okolo okom namiguju, koracima sitnim koracaju, grivnama na nozi zveckaju?
Izaija 3,17 Oćelavit će Gospod tjeme kćeri sionskih, obnažit će Jahve golotinju njihovu.
Izaija 3,18 U onaj će dan Gospod strgnuti sve čime se ona ponosi: ukosnice i mjesečiće,
Izaija 3,19 naušnice, narukvice i koprene,
Izaija 3,20 poveze, lančiće, pojaseve, bočice s miomirisima i privjese,
Izaija 3,21 prstenje i nosne prstenove,
Izaija 3,22 skupocjene haljine i plašteve, prijevjese i torbice,
Izaija 3,23 zrcala i košuljice, povezače i rupce.
Izaija 3,24 Mjesto miomirisa, smrad; mjesto pojasa, konopac; mjesto kovrča, tjeme obrijano; mjesto gizdave halje, kostrijet; mjesto ljepote, žig.
Izaija 3,25 Muževi tvoji od mača će pasti, junaci tvoji u kreševu.
Izaija 3,26 Vrata će tvoja kukat` i tugovati, na zemlji ćeš sjedit` napuštena.

Imate Biblije Very Happy ne moram ju selit ovde ? Cool

Dijana Efeška
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 14
Registration date : 23.12.2010

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down