Da li znate tko je antikrist?

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Da li znate tko je antikrist?

Postaj by KRAJVREMENA on pet sij 30 2009, 19:29

Mi znamo da je cijeli svjet u zlome . I da je to njegov eden sotonski. To je opće poznato ali mi moramo usmjeriti pogled prema crkvama koje vjeruju u Isusa Krista . Što znači anti ? To je nešto protiv , a znamo da je Krist riječ i duh . I onda antikrist bi značio onaj tko je protiv riječi (Krista) .I sada mi vidimo zajednica gdje se slavi Krist gdje su prisuti čak i darovi a ostavljena je riječ . I što je to onda ? Riječ Božja kaže da kiša pada na pravedne i nepravedne . A znamo da kiša simbolizira Duha svetog . Oni koji povjerovaše laži Bog im posla djelotvornu silu zablude .Tako da će se u tim zajednicama dešavati čuda iscjeljenja ,govori u jezicima i razna druga čuda . Tako da oni gledaju na dar a ne na riječ i tu je duh anikrista zašao u zajednice koje ne ljube cijelu riječ. Isus je rekao : Ne živi čovjek samo o kruhu nego o svakoj riječi koja izlaui iz usta Božji . Mi znamo da je Eva ostavila samo jednu riječ i u to uvukla Adama i bili su pritjerani iz raja . U knjizi Otk. 22:18,19 Ja svjedoćim svakome tko sluša riječi proroštva ove knjige : Tko ovome što doda , Bog će njemu dodati zla napisana u ovoj knjizi . A ako tko oduzme od riječi knjige ovoga proroštva - Bog će njemu oduzeti udio na knjigu života i na sveti grad i na ono što je napisano u ovoj knjizi. Draga braćo i sestre u Kristu Isusu pogledaj te svako u svojoj zajednici da li ona propovijeda i živi cijelu riječ Božju . Ako ne Iziđite iz nje moj narode, da ne postanete sudionicima njezinih grijeha i da ne djelite njezinih zala! Jer, njezini su grijesi doprli do neba i Bog se sjetio njezinih opačina .Platite joj kao što je i ona plaćala ! Vratite joj dvostruko prema njezinim djelima .U čašu u koju je lijevala ulij te joj dvostruko ! Koliko se hvalisala sjajem i uživanjem toliko joj zadajte muka i tuge ! Sjedim kao kraljica - govori ona u svome srcu - Nisam udovica i nikada neću okusiti tugu . Eto zato će je u jednom jedinom danu zadesiti zla : Kuga ,Tuga i Glad . Ona će izgorijeti u vatri , jer je moćan Gospodin, Bog koji je osudi .
Biblijski vjernici-vjernici poruke zadnjeg vremena . Bog vas blagoslovio!

KRAJVREMENA
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Broj postova : 104
Registration date : 18.11.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Da li znate tko je antikrist?

Postaj by amos on sub sij 31 2009, 03:15

KRAJVREMENA je napisao/la:Mi znamo da je cijeli svjet u zlome . I da je to njegov eden sotonski. To je opće poznato ali mi moramo usmjeriti pogled prema crkvama koje vjeruju u Isusa Krista . Što znači anti ? To je nešto protiv , a znamo da je Krist riječ i duh . I onda antikrist bi značio onaj tko je protiv riječi (Krista) .I sada mi vidimo zajednica gdje se slavi Krist gdje su prisuti čak i darovi a ostavljena je riječ . I što je to onda ? Riječ Božja kaže da kiša pada na pravedne i nepravedne .A znamo da kiša simbolizira Duha svetog . Oni koji povjerovaše laži Bog im posla djelotvornu silu zablude .Tako da će se u tim zajednicama dešavati čuda iscjeljenja ,govori u jezicima i razna druga čuda . Tako da oni gledaju na dar a ne na riječ i tu je duh anikrista zašao u zajednice koje ne ljube cijelu riječ. Isus je rekao : Ne živi čovjek samo o kruhu nego o svakoj riječi koja izlaui iz usta Božji . Mi znamo da je Eva ostavila samo jednu riječ i u to uvukla Adama i bili su pritjerani iz raja . U knjizi Otk. 22:18,19 Ja svjedoćim svakome tko sluša riječi proroštva ove knjige : Tko ovome što doda , Bog će njemu dodati zla napisana u ovoj knjizi . A ako tko oduzme od riječi knjige ovoga proroštva - Bog će njemu oduzeti udio na knjigu života i na sveti grad i na ono što je napisano u ovoj knjizi. Draga braćo i sestre u Kristu Isusu pogledaj te svako u svojoj zajednici da li ona propovijeda i živi cijelu riječ Božju . Ako ne Iziđite iz nje moj narode, da ne postanete sudionicima njezinih grijeha i da ne djelite njezinih zala! Jer, njezini su grijesi doprli do neba i Bog se sjetio njezinih opačina .Platite joj kao što je i ona plaćala ! Vratite joj dvostruko prema njezinim djelima .U čašu u koju je lijevala ulij te joj dvostruko ! Koliko se hvalisala sjajem i uživanjem toliko joj zadajte muka i tuge ! Sjedim kao kraljica - govori ona u svome srcu - Nisam udovica i nikada neću okusiti tugu . Eto zato će je u jednom jedinom danu zadesiti zla : Kuga ,Tuga i Glad . Ona će izgorijeti u vatri , jer je moćan Gospodin, Bog koji je osudi .
Biblijski vjernici-vjernici poruke zadnjeg vremena . Bog vas blagoslovio!
Krist odnosno Mesijah neznaci rec i Duh, nego pomazanik.Cisto da rascistimo tu pojedinost koja je po meni vazna kada zelimo da se bavimo osobom antihrista.Dakle anti pomazanik, odnosno protivnik pomazanika Bozijeg.Isus nije rec i Duh, nego je rec Logos Ivanov 1 glava govori o tome, a Duh je Duh Sveti.Dakle antihrist je osoba koja ce se protiviti Bogu i njegovom pomazaniku, inspirisan sotonskim duhom zavodice mnoge, pa cak i jednog kneza saveza koji ce mu pomoci da ubedi svet da je on sam pobozan.Ali biblija kaze da ce koristiti laskanje i obmanu u pocetku i da ce pokazivati dobro lice narodima, ali ce se naglo sve to promeniti u rat ogromnih razmera koji ce uzrokovati smrt mnogo ljudi.
Njegov program ce biti mir i sigurnost, ali ce iza svega kriti grozan plan rata i propasti.On ce za kratko vreme postici nemoguce stvari, i pomirice svet sa Izraelom,i resice probleme koji ce doci u to doba, i ljudi ce mu se klanjati i proslavljati ga kao spasioca i onoga koji je kao sam Bog.Sto ce na kraju i uraditi, sesce u hramu Gospoda i proglasice sebe Bogom.I tada pocinje izvrsavanje Bozijeg gneva u potpunosti nad grehom, jer u konacnici to i jeste greh neverovanje Bogu, nego necem drugom, u ovom slucaju osobi antihrista.
E sada po tom pitanju se i danas lome koplja u teoloskim raspravama, ali cini mi se da sam uspeo da zaobidjem sve zackoljice i zamke razlicitih doktrina, ako nisam uspeo u tome nemojte mi zameriti nemam nameru da upadnem u nekakvu raspravu koja samo moze da razvodni situaciju.
Druga stvar je da nepostoji tako nesto kao crkva koja neveruje u Isusa Krista, postoji samo jedna crkva i ona veruje u Isusa Krista.Oni koji neveruju u Isusa Krista nisu crkva.
Mislim da cela ova prica zvuci pomalo neutemeljeno bas u reci koja je pomenuta kao autoritet, priznajem da je lista opacina ljudi koji se nazivaju crkvom a to nisu poprilicno dugacka, ali zasto bezati.Nikada svetlo ne bezi od tame, vec uvek tama od svetla, i ako je situacija u zajednici kriticna onda treba dati svoj deo da se stanje promeni.Puno molitve, razgovor sa drugim vernicima o reci, upucivanje na istu, molitva za staresine i cuda se desavaju.I to mogu sa sigurnoscu da tvrdim, jer sam imao priliku da vidim kako Gospod pohodi svoj narod i budi i otvara oci da ti dodje da flipas od srece.Ali ima cena, sramota, progonstvo, prezir, strpljenje, poslusnost do krajnjih granica, ljubav kada te vredjaju, i jos mnogo drugih stvari koje treba da ulozi covek u tu casu zajedno sa molitvama i suzama, i kada to dodje do prestola Bozijeg mislis da ce On oklevati, a ne nece izrucice svoj blagoslov i kroz sve to bude covek i sam promenjen na Boziju slavu.To je zadobijanje bojnog polja za Gospoda, najlakse je pobeci.U Duhu povuces liniju izmedju njihovih i tvojih dela, jeli neradis ono sto oni cine.Ali isto tako u Duhu ukoris sa ljubavlju i pokazes pravi i bolji put.I ako smo na pravom putu ljudi ce to prepoznati i onda ce ili doci, ili pobeci jer jaci je Onaj koji je u vernima nego onaj koji je u svetu.

Neka se ime Isus proslavi medju narodima kroz Njegovu crkvu, kroz one koji su spremni svega da se odreknu radi Njegovog imena.

amos
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 969
Registration date : 12.11.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by KRAJVREMENA on sub sij 31 2009, 22:36

Drago nam je dase netko uključio na temu antikrista i amos je rekao da Krist nije riječ Krist doista znači pomazanik to znači Bog u čovjeku mi znamo da se Bog nastanio u čovjeku Isusu Kristu . Prilikom njegovog krštenja na rijeci Jordanu jer Krist je Bog a on je riječ .Na početku Ivanovog evađelja otkriveno je da je Bog riječ i da je ta riječ postala tijelom i ta riječ je krvarila na golgotskom križu ,na jednom mjestu Isus kaže riječi koje sam vam govorio duh su i život . A znamo da je Bog duh . I on se ne može vidjeti nego se objavljuje u tijelu . Isus je rekao učenicima ja odlazim i tamo gdje ja idem vi ne možete sada doći , poslat ću vam drugog branitelja i tješitelja Duha istine koga svjet ne pozna . A vi ga poznaje te jer je sa vama i bit će u vama .Tko je to ? Isus koji je riječ koji je Bog a Bog je duh . I on kaže da je sada sa njima a znamo da je sa njima tada bio Isus . I zato je rekao da ga poznaju i taj isti Bog koji je bio u čovjeku Isusu Kristu nakon njegovog uskrsnuća na dan pentekosta sišao je u one koji su prihvatili Isusa njegovog ljubljenog Sina . On koji su ostali sa riječi do kraja . Biblija je riječ Božja i mi vidimo da su sve zajednice u nekom djelu ostavile riječ oni slave Isusa a nisu ni kršteni u njegovo ime . Petar je dobro razumio nakon toga što je bio ispunjen Duhom Božjim održao je govor i ljudi su bili taknuti i rekli su mu što da činimo .A on im reče :Pokaj te se i krstite se u ine Isusa Krista i mnogi pametni teolozi koji nisu tako kršteni počinju svojim mudrovanjem bez otkrivenja da govore ma može i ovako i onako . A ni oni sami nisu sigurni .Jer Isus je zapovijedio u ime .A koje je to ime ,za oca sina i duha svetoga . Pa koga slave , u čije ime mole i riječ kaže što god budete radili i činili da to bude u ime Gospoda Isusa Krista . Ja znam da vi ljubite Gospoda u svijetlu koje imate ali to je bez otkrivenja i kćerke čine što i njezina majka i na kraju će se opet ujediniti . i to je žig zvijeri neki će se tada probuditi ali će biti kasno ili će primiti žig ili će biti ubijeni .Ostavi te to slijedite riječ cijelu riječ a nema veze da neko i brda premješta a ne živi riječ i ne vjeruje cijelu riječ bježite od toga .Ovo je kraj vremena gdje istina i laž toliko blizu da je samo izabrani mogu uočiti . Moja je želja da ne slijedite crkvu ma koliko ona izgledala religiozno ako ne propovijeda cijelu riječ i ne živi je bježite od toga , to je zamka sotonina jer njegov je cijeli svijet ali on se sada uvukao u crkvu to traje jako dugo tako da su ljudi u tome rođeni i oni to ne vide oni iskreno misle da slave Gospoda ali oni su potpuno skrenuli s puta Istine .Molim Boga za vas koji budete čitali probudi te se .Očistite se od toga da bi mogli biti ispunjeni uljem i da vaše svjetiljke zasvjetle u punom sjaju .I da budete spremni kada on dođe jer on će doći kao lopov . I mnogi neće ni znati što se desilo samo će na pojedinim mjestima neki nestati ,oni to neće primjetiti a nevjesta Kristova će biti uznesena . Isus je rekao u te dane kada on bude došao bit će kao u dane Sodome I Gomore , kada su samo tri duše bile spašene ili u dane potopa kada je osam duša bilo spašeno . uzak je put i malo je onih koji ga nalaze a široki put koji vodi u propast i mnogi njime idu .Božji blagoslov na sve koji budu čitali .Maranatha

KRAJVREMENA
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Broj postova : 104
Registration date : 18.11.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Darko on sub lip 27 2009, 19:06

Antihrist je svatko onaj koji je protiv Hrista. Može biti različitih načina djelovanja protiv Hrista, ali mogu biti i mnogi lažni Hristi, zavisno kako se gleda na to.
Različata su nagađanja što će biti pre kraja sveta i tko će narod povesti protiv Božjeg svetog naroda u Armagedonsku bitku, ali to su samo nagađanja, i nije toliko bitno tko će to biti.
Za nas je bitno da ne stanemo ni na koji način na drugu stranu jer onda za nas nema spasa.

Darko
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Broj postova : 251
Registration date : 12.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by el šadaj on sub srp 04 2009, 15:56

ono što je najinteresantnije je da se gotovo sve "religije" u jednom nalaze a to je da se bliži kraj...a najbolje od svega je da se to "nekim čudom " poklapa i sa znanstvenog gledanja. naš je pastor nedavno došao iz jeruzalema i kaže da se oni definitivno spremaju. spomenuli su i onog za kojeg vjeruju da je antikrist....a to smo i mi vjerovali,gdje (izvinite što sad ne mogu nači) biblija kaže nekoliko stvari koje bog jako mrzi,a jedna je od njih "kada rob postane kralj"..u starom zavjetu negdje. isto tako,primjetili smo kako nam nevjerojatno puno ljudi dolaze u crkvu,mladih sve više...za koje bi pomislio"nema šanse" ono,po ljudskom. dolaze,slave,svjedoče....daj srce

el šadaj
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 5
Registration date : 06.06.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by usamljena on sub srp 04 2009, 21:13

el šadaj je napisao/la: naš je pastor nedavno došao iz jeruzalema i kaže da se oni definitivno spremaju. spomenuli su i onog za kojeg vjeruju da je antikrist....daj srce

Baš zanimljivo "el šadaju" što mnogi tek naslućuju a neki već znaju tko je antihrist ? Zar nebi bio korisno reći tko je on, pa da se i ostali pripreme, jer verovatno će to biti bolni trenutci ?

usamljena
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Broj postova : 151
Registration date : 07.04.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mitar on pet ruj 04 2009, 19:59

Obama

Mitar
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 33
Registration date : 04.09.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by usamljena on sub ruj 05 2009, 21:06

Mitar je napisao/la:Obama

Ni slučajno

usamljena
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Želislav on sub ruj 05 2009, 23:52

usamljena je napisao/la:
Mitar je napisao/la:Obama

Ni slučajno
Ako to nije Obama pa ko je onda?

Želislav
početnik
početnik

Broj postova : 84
Registration date : 16.05.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by usamljena on sub ruj 05 2009, 23:59

Znam, ali ne smem reći.

usamljena
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Želislav on ned ruj 06 2009, 00:16

usamljena je napisao/la:Znam, ali ne smem reći.

Ok,... ja mislio da neznaš.

Želislav
početnik
početnik

Broj postova : 84
Registration date : 16.05.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet ruj 24 2009, 20:43

usamljena je napisao/la:Znam, ali ne smem reći.
dobro je kad neki sve i znaju.
2Ivanova 1,7
Jer iziđoše na svijet mnogi zavodnici koji ne ispovijedaju Isusa Krista koji dolazi u tijelu. To je zavodnik i Antikrist.

1.Ivanova 2.18
Djeco, posljednji je čas! I, kako ste čuli, dolazi Antikrist. I sad su se već mnogi antikristi pojavili. Odatle znamo da je posljednji čas

1.Ivanova 2.22,23
. 22 Tko je lažac, ako ne onaj koji tvrdi da Isus nije Krist? Antikrist je onaj 23 tko niječe Oca i Sina. Svaki koji niječe Sina, nema ni Oca, a tko priznaje Sina, ima i Oca.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet lis 01 2009, 20:25

Znam, ali ne smem reći.
...a ko ti brani da kažeš?
OBAMA je,ja znam i kažem

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pet lis 02 2009, 17:07

leila je napisao/la:
Znam, ali ne smem reći.
OBAMA je,ja znam i kažem
Koji su argumenti za ovu tvrdnju, ili je samo to osobno misljenje.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Rafael on pet lis 09 2009, 15:04

Dina je napisao/la:
leila je napisao/la:
Znam, ali ne smem reći.
OBAMA je,ja znam i kažem
Koji su argumenti za ovu tvrdnju, ili je samo to osobno misljenje.

Pa gore je jedan argumentirao: "kad rob postane kralj".
Obama!!!

Ja sam pak misljenja, da Obama nije Antikrist. On ce odvesti zapadni svijet u propast, tj. Anglo-americki imperij ce izgubiti na vaznosti i postati ce neutjecajan, ali Antikrist on nije!!!

Rafael
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Broj postova : 168
Registration date : 08.10.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by usamljena on pet lis 09 2009, 21:43

Pa jasno da nije

usamljena
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub lis 10 2009, 15:08

usamljena je napisao/la:Pa jasno da nije
Ali neki ipak tvrde,da je.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by usamljena on sub lis 10 2009, 21:07

Koliko ljudi toliko tvrdnji,a što vi kažete ?

usamljena
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gubavac on ned lis 11 2009, 07:46

Mislim da se treba držati definicije dane u Svetom Pismu.

Gubavac
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Broj postova : 323
Registration date : 09.07.2008

Korisnički profil http://viseodzivota.info/index.php?slug=vi%C5%A1e-od-%C5%BEivota

[Vrh] Go down

Postaj by stranac on ned lis 11 2009, 21:34

Pismo uči o duhu antikrista, osobi antikrista koja će stupiti na pozornicu i antikristima (množina) koji su i prije bili prisutni u svijetu, a o današnjem vremenu da ne govorimo.

obama definitivno pokazuje neke simptome antikrista za koje Pismo kaže da ih već sada ima u svijetu. zagovara i traži zakonske okvire za pobačaj, istospolne brakove itd. njegovi potezi ipak imaju posebnu težinu znamo li da je predsjednik moćne države kao što su SAD. ipak, mislim da on nije osoba antikrista, neke stvari se još trebaju odigrati.

stranac
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Broj postova : 280
Registration date : 17.03.2009

Korisnički profil http://www.rijec-istine.com

[Vrh] Go down

Postaj by cito on pon stu 16 2009, 09:30

PAPA

cito
početnik
početnik

Broj postova : 72
Registration date : 25.10.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon stu 16 2009, 13:33

cito je napisao/la:PAPA
Jel ti ovo hipoteticki tvrdis?Ili svadje radi?

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by cito on pon stu 16 2009, 15:01

Papa i njegov sistem koji ne priznaje preodređenje i izabranje već spasenje po djelima.

To da je papinska religija Antikrist je cijela doktrina i izbrani bi trebali znati tko je to s obzirm da je istina u njima. Onaj tko nema istinu u sebi ne zna tko je Antikrist. Antikrist dolazi iz crkve, a ne iz politike. Niti će sjediti u hramu u Jeruzalemu kako neki futuristi i raputre kultovi tvrde.

Da sad ne idem u objašnjavanje evo iz westminster confession of faith:

VI. There is no other head of the Church but the Lord Jesus Christ: nor
can the Pope of Rome in any sense be head thereof; but is that
Antichrist, that man of sin and son of perdition, that exalteth himself
in the Church against Christ, and all that is called God.

Svaki reformirani kršćanin koji ovo ne priznaje je podlegao eskatologiji koju su mu podvalili Jezuiti u protureformaciji.
Ljudi ne shvaćaju da su Jezuiti uspjeli u svojim namjerama da unište reformaciju i iako sada ima milijon denominacija, 99,9% njih su sve na ovaj ili onaj način podlegle doktrinama RKC. Pa čak i adventisti koji drže nauk o Antikristu imaju osnovne RKC doktrine u njima koje su kontra reformaciji. Npr., misle da mogu pridonjeti svom spasenju, a i izgubiti ga. To je nauk RKC. Današnji baptisti imaju skroz drugačija vjerovanja nego ona koja su imali prije samo 100 godina. Na početku reformacije su svi reformatori držali doktrinu Papinskog Antikrista , danas skoro niti jedna denominacija, već se teži ekumenizmu sa Antikristom. Zato postoji tolika velika mogućnost da na kraju sve denominacije dođu pod krilo RKC jer su razlike već postale toliko male da će se za 20 godina uspjet dogovoriti.

Jezuiti imaju cilj uništiti reformaciju na ovaj ili onaj način,a sasvim im odlično ide ubacujući svoje agenete svugdje i uništavajući protestantizam iznutra.

Antikrist je potekao iz Crkve i još je Ivan pisao da ima mnogo antikrista jer je već za vrijeme Ivana koji je umro u 2 st., počeo odpad. Tako je Ivan znao da smo u zadnjim danima. Antikrist je taj koji uči spasenje po djelima, a time i negiraju Oca i Sina jer negiraju svjedočanstvo koje Otac predao sinu i negiraju svu moć i i slavu koju je Otac dao sinu. Sve je to počelo u 1. stoljeću i od tad se razvija Tradicija koja je u kontri sa Svetim pismom.
JA osobno nemam ništa protiv tradicije ako je u skladu sa Svetim Pismom.

Sorry Dina, ali nisam ja kriv što neki ovdje idu u hram Antikrista. Ja im sigurno neću puhat u guzicu kao mnogi koji pričaju nekakvo razvodnjeno pop evanđelje i stvarati dijalog s tim ili pokušati ekumenizirati. Ja širim evanđelje. Tko će to prihavtiti uopće nije na meni već na Bogu. Bilo bi grijeh nazvati katolika bratom s obzirom da onaj koji se spoji sa bludnicom posatje s njom jedno tijelo. Još sad kad dođe božić pa se svi zajedno nađu u božičnom duhu...ccc...neću izlaziti van iz kuće 3 tjedna, ako Bog da.

Jedino katoličko uporište danas je njihovo mnoštvo i ekonomska snaga. A ako netko porekne da RKC stoji iz svake svetovnje vlade na svijetu, stvarno ne vidi bludnicu s kojom hodi.

AMOS
Idu li dvojica zajedno da se ne dogovore?

cito
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by cito on pon stu 16 2009, 15:07

Osim toga po RKC ionako su svi osim njih u Anathemi pa ne vidim zašto bi se netko ljutio ako mu kažem da je Papa Antikrist. To je kao da pederu kažem da Bog mrzi pedere pa se ovaj naljuti, a on zapravo mrzi Boga.

cito
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by aletheia on čet stu 19 2009, 15:19

Evo ovdje sam pisao o coveku koji je bio jezuit, tu sam ostavio i neke citate iz knjige Vatikanske ubice. Ti protestanti koji osporavaju da Dr. Alberto Rivera nije ni postojao, su zapravo ubaceni jezuiti kojima je cilj upravo to. Mnogi protestanti sluze Rimu, pa nazalost i gospodin Graham, veliki jevandjelista.

http://izaija95.lolbb.com/crkva-f6/dr-alberto-rivera-t1726.htm

aletheia
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 12
Registration date : 12.10.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 23:08

Sponsored content

[Vrh] Go down