Antihrist ili ne?

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Antihrist ili ne?

Postaj by amos on pet sij 30 2009, 02:57

Evo jedno pitanje koje trese Hriscanski svet:
Dali je Obama antihrist?
Licno mislim da ili se trudi da zvuci i izgleda tako, ili jeste antihrist, ali toliko koincidencija mi je bas sumnjivo.
Sta vi mislite?
Neka se proslavi ime Bozije medju narodima kroz Njegovu crkvu, one koji su spremni da se odreknu svega zbog Njegovog imena!
amos
stručnjak
stručnjak

Broj postova : 969
Registration date : 12.11.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

d

Postaj by melkisedek on pet sij 30 2009, 22:19

amos je napisao/la:Evo jedno pitanje koje trese Hriscanski svet:
Dali je Obama antihrist?
Licno mislim da ili se trudi da zvuci i izgleda tako, ili jeste antihrist, ali toliko koincidencija mi je bas sumnjivo.
Sta vi mislite?
Neka se proslavi ime Bozije medju narodima kroz Njegovu crkvu, one koji su spremni da se odreknu svega zbog Njegovog imena!

Pa ja znam da američki katolici (ovdje računam one kojima je stalo do vjere), najblaže rečeno, nisu oduševljeni s Obamom. Dapače, jaaako ga ne vole. Biskupi su čak izdali takva priopćenja da razmatraju javna izopćenja svih katoličkih političara koji podrže Obamu u njegovu zakonu za "slobodu izbora" (zapravo za slobodu masakra nad nerođenom djecom).
Ja ga također jaaako ne volim.

A tko on je ili nije, vrijeme će pokazati. Ja mislim da nije, no kažem... nisam kompetentan da dajem takve odgovore.

melkisedek
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Broj postova : 355
Registration date : 10.10.2007

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Antihrist ili ne?

Postaj by amos on pon vel 02 2009, 18:15

Znam da kada se pogleda redosled i sve izgleda kao da je upereno protiv Obame, ali nije mi to namera i zelim samo da potaknem svakog na istrazivanje.Naravno nemogu da tvrdim da jeste, ali sve je isusvise slicno ,ali eto pogledajte sami, nemojte da vam bude tesko.Ako nista bice zabavna slicnost.Mozete i poslusati njegov govor u Martin Luther King baptist churc.
Ovo nije tvrdnja samo jedno razmisljanje o mogucnosti.

1. http://www.youtube.com/watch?v=7a9Syi12RJo&feature=related

Bush senior o tome sta je novi svetski poredak.

2.https://www.youtube.com/watch?v=4PpMdTmVMpo&feature=related

Ne Hriscanski anti globalisticki izvestaj o tome sta je globalizacija

3.https://www.youtube.com/watch?v=0lsltxgrr_o&feature=related

Obama zastupa novi svetski poredak.

4.https://www.youtube.com/watch?v=wqcPA1ysSbw

Poznate licnosti za Obamu, (pledge zavetovanje )

5.https://www.youtube.com/watch?v=Auz7DY9sDHo

I pledge allegiance (podanička pokornost)

Neka se ime Isus proslavi medju narodima kroz Njegovu crkvu, kroz one koji su spremni svega da se odreknu radi Njegovog imena.
amos
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by tax on ned lip 07 2009, 23:00

odgovor na ovo pitanje mozes naci u serijalu na you tube pod naslovom "the arrivals"

tax
apsolutni početnik
apsolutni početnik

Broj postova : 1
Registration date : 07.06.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Rafael on pet lis 09 2009, 14:57

tax je napisao/la:odgovor na ovo pitanje mozes naci u serijalu na you tube pod naslovom "the arrivals"

Prilozi su iz islamskog pogleda na svijet, pa nevjerujem u njihovu relevantnost. Vec sam islam spada pod antikristovu doktrinu, jer uci, da Isus nije Bog. A u NZ- pise, da onaj koji ne prizna Sina, ne priznaje ni Oca. Onaj tko ima Sina, ima i Oca!
Rafael
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Broj postova : 168
Registration date : 08.10.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sofia on sri pro 02 2009, 12:44

Obama & Oprah
U zajedništvu i podršci .

I ona otvori usta da huli Boga, da huli ime njegovo, njegov Šator i nebesnike.
(znamo njena naučavanja i preporuke knjiga)

I dano joj je da se zarati sa svecima i da ih pobijedi. Dana joj je vlast nad svakim plemenom i pukom i jezikom i narodom:
(prevedena na mnoge jezike,stekla popularnost,a pobedila je u laži,pod krinkom humanitarstva na delu)

I vidjeh: druga jedna Zvijer uzlazi iz zemlje, ima dva roga poput jaganjca, a govori kao Zmaj.
Obama.

Vrši svu vlast one prve Zvijeri, u njenoj nazočnosti. Prisiljava zemlju i sve pozemljare da se poklone prvoj Zvijeri kojoj ono zacijeli smrtna rana.
A surprise: Oprah pays a real cost for supporting Barack Obama

http://latimesblogs.latimes.com/washington/2008/04/oprahobama.html

Ako neko još ne zna...https://www.youtube.com/watch?v=NizojZIX7Aw

Sofia
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Broj postova : 134
Registration date : 28.11.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by miskec4096 on sri pro 02 2009, 15:02

I vidjeh: druga jedna Zvijer uzlazi iz zemlje, ima dva roga poput jaganjca, a govori kao Zmaj.
Obama.

Naravno. Pljunuti Obama.
Petica iz logike.
miskec4096
poprilično aktivan korisnik

Broj postova : 579
Registration date : 17.10.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sofia on sri pro 02 2009, 15:08

Šta ti znaš o božjim prispodobama ?
Nisu one za tebe ! Cool

Sofia
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by miskec4096 on sri pro 02 2009, 15:11

Ovo gore je citat iz Otkrivenja, a ne Božja prispodoba.
miskec4096

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sofia on sri pro 02 2009, 15:13

I da ,logika mi nije bolja strana,miksam čak levo i desno nekad,zaštekam ,čak sam i onim muslimima krivo napisala da ništa ne diraju levom rukom,a mislila sam ustvari desnom ,pošto im je leva ona nečista Rolling Eyes
Pokušavaju me naučit da je desna ona s kojom jedem,pa je to logika ?
Ne,nije mi jača strana

Sofia
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sofia on sri pro 02 2009, 15:13

Ovo gore je citat iz Otkrivenja, a ne Božja prispodoba.

A,ne,nije,to ga je Bog opisao glavom i bradom ,e Cool

Sofia
korisnik u napretku
korisnik u napretku

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by miskec4096 on sri pro 02 2009, 15:32

Da, neki doista u to vjeruju.
Ali Bog je onda nedosljedan. Muhamedu je rekao drugo nego Pavlu. Wink
miskec4096

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by stefani on uto pro 22 2009, 20:03

The Pope has made what Vatican propagandists and the Ecumenical spin-doctors are calling an historic request for pardon for the past sins of the Roman Catholic Church, including its treatment of Jews, 'heretics' and women. He has sought forgiveness for "violence in the service of truth" – a reference to the Inquisition, the Crusades and the forced conversion of "native peoples".
During the "Day of Pardon" Mass at St. Peter's on March 12, however, the Pope failed to mention specifically such infamous crimes as burnings at the stake, the slaughter of Muslims, and the silence of the Church during the Holocaust. Nor did he cite any names. It is particularly interesting to note that the statement contains no specific reference to the slaughter of the Protestant martyrs, and no mention or condemnation of the atrocities perpetrated by Pius XII, whose Nazi sympathies and associated actions were recently exposed in Cornwell's book Hitler's Pope.
It is also striking that the false basis of this so-called apology is
still that the Roman Church was acting on the premise that it is the only true Church ("in the service of truth"), for this excuse is carefully followed by asking pardon "for the divisions among Christians".

In fact, this 'apology' is no apology at all: it contains no statement of wrongdoing by the Roman Catholic Church as such, but only for the excesses committed by "some". The wrongs and evils instigated, authorised and committed by Popes themselves receives no mention whatsoever. NBC News put it well: "The Church […] is not admitting guilt – the sweeping apology is for human sins by the Church's sons and daughters, not by the Church itself."
The subtle language of the Pope's statement reeks of Jesuitical equivocation. The word 'apology' has a double meaning: besides signifying an acknowledgement expressing regret or asking pardon for a fault or offence, it can be the opposite – a statement justifying or defending an action or policy. Now combine the two definitions, and you have a perfect example of the Vatican's language of equivocation as professionally taught and practised by the Jesuits. What is said is not
what is meant, and vice versa. Deceit is the name of the game.

The very idea that the Vatican would apologise – i.e. acknowledge as an offence and repent, e.g., for the atrocity of murdering the millions of Bible Christians who refused to bow the knee to the Roman Antichrist – is totally incompatible with the arrogant claim of Papal 'infallibility'. If Rome is 'infallible', she cannot admit that what she did in the past was wrong, for that would expose the inherent falsehoods of her whole system. Therefore she can only pretend to express regret. The claim of being semper eadem is thus ironically the worm which will ultimately gnaw out the heart of her pernicious system.
Let us consider the Pope's real views on forgiveness. The Los Angeles Times of December 12, 1984, quoted John Paul II as saying: "Don't go to God for forgiveness of sins: come to me."What unforgivable blasphemy! The Pope is telling the world not only that he is God, but that he is above God! This fulfils prophecy according to the book of Revelation. It explains why his request for "pardon", ostensibly addressed to God, is in reality directed to the victims of his Church. It is to God that all sins must be confessed; for He alone has the power to forgive. Now if
the Pope presumes that he has no need to get down on his knees to the Creator, how much less convincing and sincere must be his humbug request to the unfortunate victims of his Church's dastardly persecution?

Those who worship a leader, whether he be Hitler or the Pope, no longer have the ability to recognise when they have been deceived. If the Pope were truly to repent of Rome's sins, the Bible would require him to renounce his blasphemous position, change his title from "Holy Father" to "Lowly Sinner", reject all the heretical dogma of his Church, and confess with joy that salvation is the free gift of God to every one who believes in the Lord Jesus Christ.
That, however, is precisely what Papal Rome cannot do, not only because she cannot change, but because, as we enter the third Millennium, she is preparing
for a spiritual war of great magnitude. While presenting a mask of friendship and reconciliation to the world outside, in the secret recesses of the Vatican she is gathering her forces to re-establish the Inquisition (for which she feigns an apology), using modern technology to her full advantage, and acquiring information to track down her enemies and obliterate all who do not comply with her religious dogmas. By this means she is laying plans to control not only Europe, but the whole world.

Mankind must beware of being fooled by the crocodile tears of the Roman
Church's seemingly regretful reminiscences and contrite apologies: they are contrived for a specific purpose, like her faked miracles – to lure the unsuspecting into her fold. Should she then succeed in regaining sufficient power and influence, she would commit again in the future the atrocities that she committed in the past. As the English philosopher F. H. Bradley (1846–1924) very eminently put it in one of his Aphorisms: "True penitence condemns to silence. What a man is ready to recall he would be willing to repeat."

uzeto sa:
http://www.ianpaisley.org/article.asp?ArtKey=apology

može se naći na wikipediji i na još nekom sajtu tih novina, ali se ne može videti ceo članak jer se mora predplatiti za čitanje istih.

stefani
aktivan korisnik
aktivan korisnik

Broj postova : 326
Registration date : 29.11.2008

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet pro 24 2009, 11:27

Dali je Obama antihrist?
Sta vi mislite?

Osobnog sam mišljenja da je nepotrebno o tome raspravljati, jer ako je vrijeme če pokazati, ako nije, opet vrijeme če pokazati, a unaprijed donositi zaključke i mišljenja nesmatram baš korisnim. Al ko voli, nek izvoli.
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet pro 24 2009, 11:36

Pa kad se već predlažu video clipovi, da i ja jedan ponudim (iako sam ga več naveo ovdje negdje na forumu, al neznam gdje). Vrlo ljepo prezentiran sotonin plan (koji je uvelike na djelu) o tome kako če ujediniti svijet (više se fokusira na religiske pravce), a zatim ga...pa znate i sami...baš kao što je rekao jedan momak na Utube-u svijet se priprema da postane pozornica na koju če stupiti antikrist, iz priloženog (dešavanja u svijetu) vidimo da je to istina. 

https://www.youtube.com/watch?v=vPXc1QcmYDY
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by amos on čet pro 24 2009, 12:58

vega je napisao/la:
Dali je Obama antihrist?
Sta vi mislite?

Osobnog sam mišljenja da je nepotrebno o tome raspravljati, jer ako je vrijeme če pokazati, ako nije, opet vrijeme če pokazati, a unaprijed donositi zaključke i mišljenja nesmatram baš korisnim. Al ko voli, nek izvoli.
Pa više sam postavio temu da vidim tuđa mišljenja po tom pitanju, mada slabo se ko zainteresovao tako da je tema umrla. No link koji si postavio je zanimljiv. Slažem se da će vremem pokazati ko je taj bezakonik, mada lično verujem da oni koji to budu videli su zakasnili za uznesenje.
amos
stručnjak
stručnjak

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on čet pro 24 2009, 13:10

amos je napisao/la:mada lično verujem da oni koji to budu videli su zakasnili za uznesenje.

rekao bih Amen! ali da nebude da prkosim ili nešto, reći ču da se slažem sa tobom, tj. da isto vjerujemo, kao što sam i rekao na temi sličnoj ovoj: "Znate li tko je Antikrist"...tako nekako se zove. XD
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Aladin on uto sij 26 2010, 12:00

1Jovanova 2:18 Djeco! pošljednje je vrijeme, i kao što čuste da će doći antihrist, i sad mnogi antihristi postaše; po tom poznajemo da je pošljednji čas.

Pa, samo u jednoj rečenici da razjanimo. Anti-Hrist = Anti-Reč, sve što ne veruje u Reč je antihrist, a takvih ima puno. Ali onaj antihrist iz Pavlove poslanice Solunjanima neće biti niti jedan političar, niti general, niti bilo šta slično. On mora doći iz religiozne elite, jer Pismo kaže da će antihrist sesti u crkvu Božiju, a to može samo religiozni lider učiniti, nikako Obama. Nažalost, postoji velika nepoznanica i mnoge zablude danas oko antihrista. Ali to samo pokazuje da ljudi veoma loše poznaju Pismo i što je još gore, i Autora Pisma. Dakle, kada bi ljudi poznavali Njega, poznavali bi i onoga ko mu je glavni neprijatelj!

Shalom i pozdrav!

Aladin
senior
senior

Broj postova : 714
Registration date : 06.03.2007

Korisnički profil http://www.nevesta-hristova.org

[Vrh] Go down

Postaj by Diana on pet pro 17 2010, 23:12

Obama je očitovanje Antihrista ,i uz njega Oprah,koja tvrdi da se Obamu treba poštovati ,dok Boga huli.
Jedan predsednik je oličenje vlasti,a vlast i slava bi trebala da pripadne Bogu,ne predsedniku.
Tu se ističu te osobe jer predstavljaju vlast ,bez imalo poštovanja prema veri ,i kao primer odašilju u kom smeru ljudi treba da gledaju.
Za Boga više niko i ne pita.
Al,ni to nije toliko bitno kolko je bit u predodređenju,tako da slika Antihrista služi samo za pokaz onoga što treba da se desi,a to je SMAK SVETA.
Diana
početnik
početnik

Broj postova : 54
Registration date : 14.12.2009

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub pro 18 2010, 12:03

Lenard je napisao/la:Obama je očitovanje Antihrista ,i uz njega Oprah,koja tvrdi da se Obamu treba poštovati ,dok Boga huli.
Jedan predsednik je oličenje vlasti,a vlast i slava bi trebala da pripadne Bogu,ne predsedniku.
Tu se ističu te osobe jer predstavljaju vlast ,bez imalo poštovanja prema veri ,i kao primer odašilju u kom smeru ljudi treba da gledaju.
Za Boga više niko i ne pita.
Al,ni to nije toliko bitno kolko je bit u predodređenju,tako da slika Antihrista služi samo za pokaz onoga što treba da se desi,a to je SMAK SVETA.
O kakvom smaku svijeta ti to govoris KAO KRSCANIN?
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Diana on sub pro 18 2010, 12:30

JA KAO HRIŠĆANIN ?
Objasni mi ti prvo zbog čeg ti ne veruješ u TO?
Ti ne veruješ da se posle ide dalje?
Zemlja je grešno mesto i sad je to vreme o kom se govori u Bibliji.
Na koliko se mesta spominje U ONAJ DAN,U ONO VREME...
Ima nas malo vernika i vreme je da bude kraj.
Isus je došao po svoje.
Gotovo je s vražjom zemljom.
Diana
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub pro 18 2010, 13:20

Lenard je napisao/la:
JA KAO HRIŠĆANIN ?
Objasni mi ti prvo zbog čeg ti ne veruješ u TO?
Ti ne veruješ da se posle ide dalje?
Zemlja je grešno mesto i sad je to vreme o kom se govori u Bibliji.
Na koliko se mesta spominje U ONAJ DAN,U ONO VREME...
Ima nas malo vernika i vreme je da bude kraj.
Isus je došao po svoje.
Gotovo je s vražjom zemljom.
Ne vjerujem u tu rijec smak svijeta,jer krscani koriste drugu terminologiju.Zar krscanin ne govori o velicini drugog Kristovog dolaska a ne o smaku svijeta?Koliko je vjernih to prepustimo Bogu i Njegovom pravednom sudu.
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Diana on sub pro 18 2010, 14:20

ONAJ DAN.
Sudnji dan.
Pa slava ISUSOVA je najdivnije što se može desit na svetu.
Al,šta ćemo tu?
Svet je pun zla.
Kako ti vidiš dolazak Isusov?
Nije kao sud?
Diana
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on sub pro 18 2010, 15:44

Lenard je napisao/la:ONAJ DAN.
Sudnji dan.
Pa slava ISUSOVA je najdivnije što se može desit na svetu.
Al,šta ćemo tu?
Svet je pun zla.
Kako ti vidiš dolazak Isusov?
Nije kao sud?
Vidim Kristov dolazak,kao dan pravednosti,dan kad ce svatko dobiti svoju placu,dan kada ce se zalosni i progonjeni zbog Njega utjesiti.Dan radosti za sve one koji su zivjeli dostojni imena Kristova,dan kad se ispunjavaju sva Bozja obecanja.Ikako je istina,da se Krist rodio za pali ljudski grijesni rod,umro za njega i uskrsao,tako ce sad i doci.
"Blago onima koji su pozvani na Janjetovu svadbenu gozbu!" (Otkrivenje 19,9)
Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Diana on sub pro 18 2010, 15:49

Pa da,onda dobro veruješ,i kako dalje misliš da će ići ?
Sud je.
I time Biblija završava.
Kaže Novu Zemlju...

Izaija 66,20 I dovest će svu vašu braću između svih naroda kao prinos Jahvi - na konjima, na bojnim kolima, nosilima, na mazgama i jednogrbim devama - na Svetu goru svoju u Jeruzalemu" - govori Jahve - "kao što sinovi Izraelovi prinose prinos u čistim posudama u Domu Jahvinu.
Izaija 66,21 I uzet ću sebi između njih svećenike, levite" - govori Jahve.
Izaija 66,22 "Jer, kao što će nova nebesa i zemlja nova, koju ću stvoriti, trajati preda mnom" - riječ je Jahvina - "tako će vam ime i potomstvo trajati.

Ovde je uskoro gotovo.
Nema više ove zemlje.
A u drugu idu spašeni.
Diana
početnik
početnik

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content