mozgalica

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: mozgalica

Postaj by Spart on uto pro 26 2006, 19:58

Naravno Krizostome da ako je na izgradnju Crkve,i apologetika i znanost u skladu sa Božjom Riječi,nije naodmet.Uvijek se treba pronaći vremena za razmišljanje o Bogu i svom kršćanskom životu,za molitvu i jačanje u vjeri pa tako i za čitanje postova koji se dotiču navedenog mudri

Spart
Mod
Mod

Broj postova : 1222
Registration date : 04.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto pro 26 2006, 20:05

Joshua je napisao/la:Naravno Krizostome da ako je na izgradnju Crkve,i apologetika i znanost u skladu sa Božjom Riječi,nije naodmet.Uvijek se treba pronaći vremena za razmišljanje o Bogu i svom kršćanskom životu,za molitvu i jačanje u vjeri pa tako i za čitanje postova koji se dotiču navedenog mudri

Izgrađujmo se u topicu i postovima Duha Svetog - ucimo se toleranciji i budimo pažljivi prema početnicima ili iskusnima svetkovanja u Svetom Duh po svjetlosti koju su imali koji su do subote ili nedjelje ili nekog drugog dana došli sami po svome iskustvu bez svjedočenja od strane vjernika ili tradicije..a znamo koji je dan prava Subota da ona nije Nedjelja ili svi dani..Neka niko ne ostavlja Isusa Krista i tada neće svetkovati sveti dan bez ljubavi prema svetkovateljima drugoga dana.Ako se ljubimo Istina će prodrijeti u um..

Zadnja promjena: abraham; uto pro 26 2006, 20:23; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on uto pro 26 2006, 20:08

Cool

Brrr, hladno je danas, niš nam nije pomogo štefek, pijani ,
joj, Dinko moja, moraćemo novog sveca si zemit, kad je toplije, a ne vakooo hladno

Tamo neđe, u 7-8 mjesecu, možda da se zove Limunko? pepsi

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on sri pro 27 2006, 10:33

Mozgam nešto o buđenju svijesti Twisted Evil

Mislim da se svijest budi onda kad mi odemo spavati Sleep Sleep

Dok spavamo, nemamo ime, prezime, spol, nemamo ništa dok spavamo, ne znamo ni tko smo dok spavamo.Krevet mili, jastuk dragi lol!

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Spart on sri pro 27 2006, 16:30

spava na komp

Spart
Mod
Mod

Broj postova : 1222
Registration date : 04.12.2006

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on pon sij 01 2007, 17:28

klap

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on pon sij 01 2007, 17:30

svirka

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on pon sij 01 2007, 17:30

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on pon sij 01 2007, 17:31

Ovo gore su jošua, abraham i kristo : pjevaju i svirju u našoj virtualnoj crkvi: kad spašeni u nebu tam stanu pred spasa Isusa.....

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon sij 01 2007, 17:35

Noemi je napisao/la:

www.cyberhymnal.org

ajd , pjevajmo zajedno, samo izaberite pjesmu sa te adrese prema abecedi - sve su dobre , ajd prvu od A

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon sij 01 2007, 17:39

E,Noemi,kako si ih super poredala, bubnjeve svira Kristo Josua prvu gitaru, Abraham drugu,ali imamo mi jos ljude Malog Princa,Wiklifa,Laodikejca,ajmo i curice,Mila,Mirjam,Samaritanka.....i ako se sjetis koa jos,

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon sij 01 2007, 17:44

Dina je napisao/la:E,Noemi,kako si ih super poredala, bubnjeve svira Kristo Josua prvu gitaru, Abraham drugu,ali imamo mi jos ljude Malog Princa,Wiklifa,Laodikejca,ajmo i curice,Mila,Mirjam,Samaritanka.....i ako se sjetis koa jos,
HAJD I TI PJEVAJ NA
www.cyberhymnal.org

Joshua i Noemi i Dina , Krizostome, Feba, Justine,Dominik, Mali Prince, i svi napravite raspored pjesama kao što je i raspored molitava!
voli vas vaš abraham
Izaberite himnu naše crkve , ili, himne naše crkve, vidite koliko ih ima od A-W

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on pon sij 01 2007, 21:26

E,Noemi ,pa djsi,eno Izrael trazi poklon,kao kuzis prvi clan,ove godine,pa mu ja obecala koji dobar stih i sa dobrodoslice ga poslala tebi amo,de ssmisli nekaj,za novog pajtasa,

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on pon sij 01 2007, 22:08

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on pon sij 01 2007, 22:09

Izraele, bolje od riječi govori ova čestitka, nek ti dedo mrazonja donese punoooo darovaaaaa da ih podijeliš s nama Very Happy

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Anonymou on uto sij 02 2007, 06:41

Noemi je napisao/la:Izraele, bolje od riječi govori ova čestitka, nek ti dedo mrazonja donese punoooo darovaaaaa da ih podijeliš s nama Very Happy

ništa osobno protiv tebe, Noemi, ali mislim da bi kršćani trebali znati bolje. Crying or Very sad

Anonymou
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto sij 02 2007, 07:29

Feba je napisao/la:
Noemi je napisao/la:Izraele, bolje od riječi govori ova čestitka, nek ti dedo mrazonja donese punoooo darovaaaaa da ih podijeliš s nama Very Happy

ništa osobno protiv tebe, Noemi, ali mislim da bi kršćani trebali znati bolje. Crying or Very sad
Nista osobno protiv nikoga,ali neki krscani misle da je samo uzimanjem batine u ruke krscanstvo,ne,ne,krscani nisu duga lica sa ocnim zastitnicima,nego su mudra duha sve, vole Kristovom ljubavlju,i ono sto zele da njima netko cini, cine oni drugima,djele radosti i zalosti,tjese,prelamaju svoj kruh gladnima,sami ga neimajuci a ja znam takve ljude sa ovog foruma.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on uto sij 02 2007, 11:05

Feba je napisao/la:

Febo naša, vidi, ja oču da mi deda mrazonja donese punjene čokolade, fine žvake od kojih mogu puhati velike balone, role da se vozam u predvečerja oko kvarta dok slavim boga koji mi je podario život.

A s obzirom da sam ja s mojim kardinalom Dinkom osnovala novu vjeru koja se zove kristijanstvo, više ne spadam u kršćanstvo od kojeg me boli glava jer tu ljudi jako puno glume. Stvoritelj nas je stvorio da budemo čovjek. Znači, nismo bogići, anđelčići, nismo slonovi i trutovi, nego čovjek, ni veći ni manji nego čovjek.

I ja kao čovjek, oču darove od dede mrazonje, makar to bio Izrael, jer volim punjenu čokoladu. U mojoj novoj vjeri ljudi smiju da se šale i jedu čokoladu.
smoki i paljačinjke s nutelom , i ak treba popiti pivo u slavu božju pivo andjeo

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on uto sij 02 2007, 11:07

Noemi je napisao/la:
Feba je napisao/la:

Febo naša, vidi, ja oču da mi deda mrazonja donese punjene čokolade, fine žvake od kojih mogu puhati velike balone, role da se vozam u predvečerja oko kvarta dok slavim boga koji mi je podario život.

A s obzirom da sam ja s mojim kardinalom Dinkom osnovala novu vjeru koja se zove kristijanstvo, više ne spadam u kršćanstvo od kojeg me boli glava jer tu ljudi jako puno glume. Stvoritelj nas je stvorio da budemo čovjek. Znači, nismo bogići, anđelčići, nismo slonovi i trutovi, nego čovjek, ni veći ni manji nego čovjek.

I ja kao čovjek, oču darove od dede mrazonje, makar to bio Izrael, jer volim punjenu čokoladu. U mojoj novoj vjeri ljudi smiju da se šale i jedu čokoladu.
smoki i paljačinjke s nutelom , i ak treba popiti pivo u slavu božju pivo andjeo

PROGLAŠAVAM da moj tjedan traje tri dana, a svaki četvrti dan je Nova Godina. Dinko, lupi pečate. jocolor

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Gost on uto sij 02 2007, 13:15

E, Noemi,Maki je za pecate i kalendar,odgovoran,a ja evo 3 pecata,bum,bum,bum,a fali nam Mali Princ,kad nam bude on proracunal vrijeme i stavil vuru na sred trga,tad buju svi gledali kaj se dela.A zaboravila sam Josuji sigurno bude z nami,pa Abramhamcek,pa Krizostom,a tek nasa Samarjankica, Mirjamcek,cjela vojarna je tu ,kaj ne.A ti Noemincek bus dobila mnogo mnogo filanih cokoladica tvoj Kardinal Dinko.

Gost
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Anonymou on uto sij 02 2007, 14:04

Noemi je napisao/la:

Kako želiš, draga Noemi, neka ti bude kako želiš.
Pozdrav.

Anonymou
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on uto sij 02 2007, 14:19

MOže Dinko. Usvaja se.

Evo vako. Abraham će čuvat ključeve od Istine naše, Feba će dežurat nad našim dušama da ne skrenu prečesto u slastičarnu, Miko će paziti da redovno odkucava vurica, Kristo ima da nam bubnja u 16 : 09, ili kako se strefi, Jošua će nas sa Febom podsječati u koji se kvart ne smijemo ići rolati, samaritanka će nam povezivati rane kad padnemo i ogulimo koljena, mirjam će liječiti rane na duši kad se osjetimo usamljeni i kad nam treba utjeha, Justina ćemo postaviti na fotelju Pravde da sudi po potrebi, Mali Princ nek nam drži misu da ne utekne, darko i dragomir će uzvikivat kao glasnogovornici, ostali će biti na kuli stražarskoj, to je jako važno da nas ne zatekne neprijatelj dok mi udaramo po čokoladi....i da ne zaspemo, pogotovo naš dominik, on neka bude predvodnik....a ja imam jako puno posla.....trebam odsanjati punu zajednicu....Sleep moram kreirati novu stvarnost od cirka 365 dana dok još mogu jerbo novi kalendar kad dođe neću moć kreirat snove u komadu....hehe obred

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on uto sij 02 2007, 14:28

Feba je napisao/la:
Noemi je napisao/la:

Kako želiš, draga Noemi, neka ti bude kako želiš.
Pozdrav.

A de dobro, nemoj da se sekiraš, ima sladeži pa ćemo bratski podijeliti, neću sama pojesti darove, ja vas sve vojim punoooo zajedništvo

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Svjetlos on sri sij 03 2007, 17:17

KARDINALE DINKO, osjećam potrebu da se ispovijedim. U posljednje vrijeme sam previše ozbiljna. Nema osmijeha na licu, ne ćaskam s prijateljima, škrtarim na kavi i kolačima, nisam se počešljala ni umila, nisam pjevala ništa baš, joj, pomozi....Dinko, kakvu pokoru da izvršim? Sleep

Svjetlos
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Mali princ on čet sij 04 2007, 20:12

Ima li kakva brza dijeta, nekakvi inverzni perpetuum mobile prehrambeni, da puno energije unašaš, a još više trošiš? Mislim da će nam trebati ovih dana. Ja sam kod sebe otkrio poznatu fizikalnu zakonitost-odnosno činjenicu da tijelo većeg volumena ne može ući u tijelo manjeg volumena, drugima riječima, ja u svoje predblagdanske hlače....

Mali princ
team member
team member

Broj postova : 791
Registration date : 12.12.2006

Korisnički profil http://www.inet.hr/prince

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content Today at 17:33

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next